moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Під час пожежі ледь не загинула ціла родина (відео)Під час пожежі ледь не загинула ціла родина (відео)

Під час пожежі у місті Городня ледь не загинула ціла родина. Загорання сталося вночі, тому всі знаходилися в середині будинку. Дим побачили сусіди та відразу ж почали викликати рятувальників.До місця пригоди негайно прибула місцева пожежно-рятувальна команда. В протигазах пожежні зайшли до задимленого будинку та в одній з кімнат відшукали людей – двоє дорослих та дитина. На той момент вони були непритомними, а тому не реагували на голос рятувальників.

Євгеній Дубина, співробітник прес-служби ДСНС в Чернігівській області: «Пожежно-рятувальними підрозділами міста Городні врятовано троє людей. Це 34-річна дружина господаря, 2-річний син, а також 37-річна сестра господаря помешкання. Того дня, дитина залишена без належної уваги дорослих, вигадала небезпечні ігри з сірниками, в результаті чого загорілись домашні речі».

Викликавши швидку медичну допомогу, постраждалих із діагнозом – отруєння чадним газом, доправили до Городнянської районної лікарні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: пожежа, Городня, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект