Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Під час пожежі ледь не загинула ціла родина (відео)Під час пожежі ледь не загинула ціла родина (відео)

Під час пожежі у місті Городня ледь не загинула ціла родина. Загорання сталося вночі, тому всі знаходилися в середині будинку. Дим побачили сусіди та відразу ж почали викликати рятувальників.До місця пригоди негайно прибула місцева пожежно-рятувальна команда. В протигазах пожежні зайшли до задимленого будинку та в одній з кімнат відшукали людей – двоє дорослих та дитина. На той момент вони були непритомними, а тому не реагували на голос рятувальників.

Євгеній Дубина, співробітник прес-служби ДСНС в Чернігівській області: «Пожежно-рятувальними підрозділами міста Городні врятовано троє людей. Це 34-річна дружина господаря, 2-річний син, а також 37-річна сестра господаря помешкання. Того дня, дитина залишена без належної уваги дорослих, вигадала небезпечні ігри з сірниками, в результаті чого загорілись домашні речі».

Викликавши швидку медичну допомогу, постраждалих із діагнозом – отруєння чадним газом, доправили до Городнянської районної лікарні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: пожежа, Городня, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект