Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На Чернігівщині поліція затримала чоловіка, якого підозрюють у вбивстві підприємця (відео)На Чернігівщині поліція затримала чоловіка, якого підозрюють у вбивстві підприємця (відео)

На Чернігівщині вбили підприємця.

Валерія Пожогіна три доби шукали в лісі сотні людей, друзі, колеги, поліція, рятувальники і навіть Нацгвардія. Він безслідно зник разом з автівкою поблизу невеличкого хутора Привільне. Там нещодавно поселився дивний чоловік-відлюдник, який, як розповідають грибники, зі зброєю в руках вже не раз проганяв їх з лісу. Що сталося з підприємцем насправді, дивіться у сюжеті.Сотні людей прийшли попрощатися із відомим у Сновську підприємцем. Валерій Пожогін збирав у лісі гриби і не повернувся. Забезпечений, сильний, впливовий… Що його могли вбити за те, що випадково зайшов на чужу територію, люди не можуть повірити.

- Грибники говорили, он заставлял их становиться на колени из-за того, что это его лес и он в нем хозяин.
- Он даже в магазин за продуктами приходил с автоматом. И он раньше людей предупреждал, мол, это моя территория, мои грибы и при этом угрожал оружием

Це жителі Сновська розповідають про новосела, який переїхав у сусідній, майже безлюдний, хутір Привільне. Журналісти «ТСН» проїхали його вздовж і поперек і знайшли лише одну жилу хату.

Григорій та Галина про сусіда знають небагато. Що звуть його Сашко, має в Привільному 6 га землі і береже її од людей. Місцеві навіть не наближаються до його володінь.

Григорій погодився показати журналістам обійстя сусіда. Невеличка хатка, зовні навіть трошки аскетична, але одразу видно, що господар тут живе незвичний. На воротях напис «Ведеться відео спостереження». Нарахували тут 4 камери: одна на фасаді і три на горищі. В середині у дворі все також нашпиговане відеокамерами: з десяток оглядають штучний ставок і прилеглу територію.

Де насправді закінчуються його володіння, селяни точно не знають. Але показують, у лісі є саморобний шлагбаум.

Просто посеред лісу бачимо паркан. На кожному стовпчику напис «Приватна територія, прохід заборонено». Місцеві грибники далі заходити боялися.

За сотні метрів від цього місця і зник сновський підприємець із машиною. Його шукали три доби сотні людей вдень і вночі. Знайшли спочатку вимкнений мобільний телефон, потім ідеально вимитий автомобіль і врешті тіло. Чоловіка задушили.

В особистих речах хуторянина Олександра знайшли речовий доказ – ключі від машини вбитого підприємця. Але розговорити підозрюваного змогли лише на детекторі брехні, - розповідають у поліції.

Сергій Бриль, речник ГУ НП у Чернігівській області: «Чому було застосовано саме поліграф, бо ця людина постійно змінювала свої покази. В подальшому, правоохоронці за допомогою детектора брехні знайшли тіло вбитої людини і деякі його речі».

В місцевій газеті вдалося знайти статтю про підозрюваного у вбивстві Олександра. Тут його фото, але прізвище журналістам він не назвав. Зізнався, що виконує спеціальні урядові завдання, тому, мовляв, і носить зброю. Підтвердити це чи спростувати з офіційних джерел це поки що не вдалося. Правоохоронці налаштовані тримати його під вартою до початку суду.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Теги: вбивство, Сновськ, Валерій Пожогін, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект