Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Що змінилось у шкільному харчуванні? (відео)Що змінилось у шкільному харчуванні? (відео)

Чи безпечна їжа, яку подають учням?

Керівниця КП «Шкільного» звітувала на нараді у міського голови.Підприємство забезпечує обідами заклади освіти вже багато років. Проте цьогоріч зроблено нові кроки для підвищення якості обслуговування. Один з них, отримання сертифікату, який засвідчує дотримання всіх необхідних норм підприємством.

Антоніна Радченко, директорка КП «Шкільне»: «11 вересня ми отримали сертифікат ISO 22000 HACCP, який видається на 5 років з подальшою пролонгацією. Головною метою впровадження сертифікації HACCP є виконання вимог закону України про основні принципи та вимоги до безпечності якості харчових продуктів».

Проводиться оновлення інвентарю.

Антоніна Радченко: «Вже в цьому році здійснено заміну обладнання, в період з січня по серпень поточного року, на суму 451 тисяча. Це електром’ясорубки, овочерізки, пекарські шафи, електросковороди та холодильні шафи з класом енергозберігання».

До нового навчального року меню зазнало змін. Цього збалансували.

Антоніна Радченко: «Харчування в навчальних закладах відбувається за рахунок міського бюджету та батьківської доплати. Вартість надання послуг наступна: харчування учнів молодшої шкільної ланки (1-4 класи) – 14 грн. (8 грн. – за рахунок бюджету, 6 грн. – батьківська плата, харчування учнів 1-4 класів пільгової категорії (сніданки та обіди) – 12 грн. (за рахунок бюджету); харчування учнів 5-11 класів та групи подовженого дня – 12 грн. (за рахунок батьків)».

Минулого разу міський голова надав розпорядження знайти так звані мертві душі в бюджетних установах, тобто людей, яких просто оформляють на вільні ставки, але жодної роботи вони не виконують. Станом на сьогодні управління освіти провело перевірку – поки таких випадків не виявили.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Зробіть внутрішню «гарячу лінію», виділіть під це окремий номер телефону, для того, щоб працівники шкіл могли подібні речі вам повідомляти. А ви будете їх перевіряти».

Вже втрете Борис Атрощенко звітує стосовно роботи управління стратегічного розвитку. Міського голову не задовольнила сума задіяних іноземних коштів. Градоначальник наказав розробити план заходів щодо поліпшення інвестиційної привабливості Чернігова.

І на сам кінець наради, градоначальник вкотре закликав всі бюджеті установи дотримуватись політики енергоефективності та не розпорошувати і без того не великий кошторис.

Виникає і питання необхідності утримання двох райрад в місті. Бюджету це обходиться в 60 мільйонів гривень. Міський голова наголошує на необхідності їх закриття. Всю роботу, яку вони виконують сьогодні, можна робити з одного центрального апарату без будь-яких наслідків для міста.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: харчування, КП «Шкільного», бюджетні установи, нарада в мерії, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект