Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Аудіогід вулицями міста. Чи з'явиться цей додаток у Чернігові залежить від «Бюджету участі» (відео)Аудіогід вулицями міста. Чи з'явиться цей додаток у Чернігові залежить від «Бюджету участі» (відео)

У місті легенд вже незабаром може з’явитися мобільний додаток «Lazar». Це аудіогід вулицями міста, який розповідатиме чернігівцям та туристам про історичні місця та будівлі. Для повної реалізації не вистачає лише коштів, які автори проекту сподіваються отримати завдяки перемозі у «Бюджеті участі».Нині створена тестова версія цього додатку. Сам він досить простий та зручний у користанні.

Аудіогід може звертатися до вас трьома мовами: українською, російською та англійською. В залежності від ваших вподобань.

Скачавши цей мобільний додаток сьогодні, ви зможете отримати лише мінімальну інформацію. А саме, є інформація про Вал, Спаський Собор, про Борисоглібський музейний комплекс, колегіум.

Аби інформації ставало більше, а над розробкою додатку працювала кваліфікована спеціалістів, потрібно близько 300 тисяч, які автори і сподіваються отримати за перемогу у «Бюджеті участі».

Стартує голосування 15 вересня. Аудіогід «Лазар» можна знайти у блоці малих проектів під номером 55.

Є ще й другий блок – великих проектів. Серед яких і проведення фестивалю вишиванок і центр військово-патріотичного виховання молоді, і виробництво 12 фільмів про видатних чернігівських постатей телеканалом «Дитинець».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: мобільний додаток «Lazar», аудіогід, «Бюджет участі», «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект