moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Діти спробували себе у ролі рятувальників (відео)Діти спробували себе у ролі рятувальників (відео)

Для чернігівських школярів рятувальники влаштували квест: хто швидше одягне протигаз,  розмотає пожежний рукав, правильно накладе джгут. Ось так, у ігровій формі ДСНС-ники спільно із навчально-методичним центром цивільного захисту показували учням чернігівських шкіл як діяти у надзвичайних ситуаціях. Захід проходив на подвір’ї обласного палацу для дітей та юнацтва.Психологи стверджують: діти найкраще засвоюють знання у формі гри. Співробітники управління ДСНС в області разом із навчально-методичним центром цивільного захисту традиційно, напередодні Дня рятувальника, вчать дітей, як діяти у надзвичайних ситуаціях. Зазвичай вони організовують свого роду презентації, але цього року вирішили влаштувати квест.

Учасників розбили на команди які по черзі відвідували локації. Найбільший ажіотаж у дітей викликала пожежна машина та спорядження. Першим на цій локації побував Дмитро Витязь. Окрім благородного прізвища, хлопець має  не менш благородну мрію – стати пожежником.

На локації «Медицина катастроф» дітей навчали накладати джгут та робити серцево-легеневу реанімацію. Керувала процесом людина, яка не раз і сама рятувала життя.

Розбирати, одягати і знімати протигаз, рятувати того, хто тоне, надавати психологічну допомогу – усьому цьому дітей навчали на інших локаціях. По маршрутним листам, які учасники отримали на початку квесту, діти бігали від одного «навчального пункту» до іншого. Яка команда швидше впорається – та і перемогла. Втім, не було помітно, що діти змагаються. Набагато більше їх цікавив процес.

Ігри іграми, а знання, які діти отримали, одного разу можуть врятувати життя – їм самим або комусь із оточуючих. За словами рятувальників, із року в рік діти приходять більш підготовленими: такого роду заняття – не разова акція, а частина постійної безперервної роботи.

«Сівер-центр»

Теги: школярі, рятувальники, діти, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект