moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь ДафОлімпійський тиждень (відео)

День фізичної культури та спорту, що відзначили на тому тижні, змінився олімпійськими днями, не менш цікавими і насиченими. Похвалитися є чим: з початку року на офіційних міжнародних змаганнях спортсменами області завойовано 73 медалі з 16 видів спорту, 23 з яких – золоті. І тепер переможці власним прикладом закликають інших долучатися до спорту. Чернігівські спортсмени зустрічаються зі школярами, закликають вести здоровий спосіб життя, а тренери розповідають про переваги свого виду спорту і набирають в групи майбутніх чемпіонів. Чим олімпійці пропонують займатися дітям у вільний від навчання та планшетів час – дізнавалися наші кореспонденти.В області на сьогодні успішно розвиваються 56 видів спорту.  Тисяча тренерів готують  переможців —  торік  майстрами спорту став 51 спортсмен – рекордний для Чернігівщини показник. Ще семеро відтепер кандидати у майстри спорту міжнародного класу. Також найвищий показник за всю історію Чернігівщини – це 225 спортсменів у складі збірних команд України. На сьогодні вже є 7 кандидатів від області на участь в зимових Олімпійських іграх 2018 року та троє – в Паралімпійських. Прикладів для наслідування чимало, тим більше, якщо «зірки» живуть поруч з тобою і є можливість поспілкуватися і вибрати собі спорт до душі і для тіла.

Артемій  Олійник: «Для мене прикладом є наш чернігівський спортсмен Костянтин Ноткін, тому він старається і чогось добивається. Привозить перші місця, я теж так хочу».

Артемій  сім років тому обрав дзюдо, каже, що ходили з батьком і вибирали найкраще, зупинилися тут.  Хоче посісти перше місце на Олімпіаді і стати в майбутньому теж для когось прикладом.

Сам Костянтин Ноткін, нинішній взірець, нещодавно привіз чергову золоту медаль, посівши перше місце  на Чемпіонаті відкритого кубку  Києва з дзюдо серед дорослих.

Костянтин Ноткін, майстер спорту з дзюдо: «Получилось так, что я поехал туда чисто для собственного опыта, потренироваться, побороться со взрослыми.  И, к удивлению своему, победил».

Двадцятирічний Костянтин об’їздив всю Україну, змагався  і за кордоном.  Навчається в Чернігівському національному педагогічному університеті і  наполягає на виборі дзюдо.

Костянтин Ноткін: «Дзюдо отлично воспитывает мышление, память, внимание…в общем, полный набор «витаминов», которые полезны для ребенка, для человека вообще. Сейчас у нас открыт набор в группы дзюдо, то есть моет прийти человек, поговорить с тренером, выбрать что-то для своего ребенка, прийти позаниматься. Кстати, недавно ЮНЕСКО провела исследования и доказали, что дзюдо является наиболее полезным видом спорта для детей от 4 до 18 лет, так как дзюдо направлено на всесторонне развитие».

Всебічно розвивається і наступне покоління переможців.

Іван Ріпко: «Коли  я поранюсь або вдарюсь, то мама сумує, а батько може пожаліти, а може сказати, що це путь до слави».

Іван Кнуренко: «Я ходжу на тренування з понеділка по п’ятницю, тільки на вихідних не займаюсь і мрію стати чемпіоном, займати перші місця на Олімпіаді і щоб мене поважали».

Мрію та цілеспрямованість варто поважати лише за те, що вони йдуть пліч-о-пліч вихованців спортивних шкіл та клубів. Долучитися до когорти прихильників здорового способу життя, а нині в області лише офіційно займається спортом 24 тисячі людей —  найлегше саме зараз, коли вересневими олімпійськими днями до школярів  в гості приходять чемпіони і тренери.

«Сівер-центр»

Теги: спорт, спортсмени, Олімпіада, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект