moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Сесія міськради - на День міста (відео)Сесія міськради - на День міста (відео)

Рекордно короткою видалась погоджувальна рада.

У чернігівських депутатів не виникло запитань та доповнень до порядку денного чергової сесії міської ради, яка відбудеться на День міста. А саме, 21 вересня.

Читайте також: Святкуймо День міста разом! (Програма заходів)Відтак, до порядку денного потрапило 17 проектів. Серед них чимало земельних. Окрім цього розглядатимуть зміни до низки цільових програм в галузях ЖКГ, а також культури і туризму.

Олександр Ломако закликав всіх депутатів перед початком сесії з самого ранку долучитись до урочистих заходів з нагоди свята.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Урочисті заходи розпочнемо з кладовища «Яцево», де перепоховані останки захисників Чернігова, бо 21 вересня це день визволення Чернігова, Попудренка та Капранова, до них ми покладемо квіти. Також покладемо квіти до зони героїв, які загинули в цій війні – антитерористичній операції. Після цього перемістимось на Красну площу до могили невідомого солдата, покладемо квіти, до стели Героїв АТО і стели Небесної Сотні».

Окрім цього сесійне засідання планують завершити до 17 години вечора, аби взяти участь у святковому концерті до Дня міста, який відбудеться у міському палаці культури.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: День міста, сесія міськради, погоджувальна рада, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект