Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Сесія міськради - на День міста (відео)Сесія міськради - на День міста (відео)

Рекордно короткою видалась погоджувальна рада.

У чернігівських депутатів не виникло запитань та доповнень до порядку денного чергової сесії міської ради, яка відбудеться на День міста. А саме, 21 вересня.

Читайте також: Святкуймо День міста разом! (Програма заходів)Відтак, до порядку денного потрапило 17 проектів. Серед них чимало земельних. Окрім цього розглядатимуть зміни до низки цільових програм в галузях ЖКГ, а також культури і туризму.

Олександр Ломако закликав всіх депутатів перед початком сесії з самого ранку долучитись до урочистих заходів з нагоди свята.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Урочисті заходи розпочнемо з кладовища «Яцево», де перепоховані останки захисників Чернігова, бо 21 вересня це день визволення Чернігова, Попудренка та Капранова, до них ми покладемо квіти. Також покладемо квіти до зони героїв, які загинули в цій війні – антитерористичній операції. Після цього перемістимось на Красну площу до могили невідомого солдата, покладемо квіти, до стели Героїв АТО і стели Небесної Сотні».

Окрім цього сесійне засідання планують завершити до 17 години вечора, аби взяти участь у святковому концерті до Дня міста, який відбудеться у міському палаці культури.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: День міста, сесія міськради, погоджувальна рада, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект