moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Нетиповий дитячий табір для дітей. Голосуйте за «Бюджет участі» (відео)Нетиповий дитячий табір для дітей. Голосуйте за «Бюджет участі» (відео)

Так міські підлітки проводили своє літо у військово-патріотичному таборі поблизу Чернігова. Це вже другий рік поспіль діти навчаються медичній допомозі, близькому бою та долають смугу перешкод.

Аби наступного року табір приймав вихованців інструктори подали заявку до «Бюджету участі».За одну зміну в таборі перебувають 50 підлітків. Зміна – це 11 днів. Заплановано дві.

Авторка проекту Анастасія Гомбалевська каже, це не просто табір для відпочинку, він функціонує саме для навчання.

Якщо проект переможе в конкурсі, це покриє всі витрати. І наступне літо вихованці відвідуватимуть його безкоштовно.

Анастасія Гомбалевська, авторка проекту: «Наш проект під номером 37. Голосувати запрошую всіх. Дітей прошу, щоб вони заохочували своїх батьків, тому що табір буде безкоштовним. Та я не думаю, що в Чернігові та області знайдеться щось схоже для того, щоб забезпечити дитині таке цікаве, насичене літо, яке вона запам’ятає».

Якщо батьки стомились боротися із залежністю від гаджетів – цей табір саме те, що допоможе.

Нагадаємо, голосування за проекти «Бюджету участі» відбуватимуться з 15 по 30 вересня включно. Участь в якому візьмуть 33 великих та 54 маленьких проекти. Серед них і проект телеканалу «Дитинець» - під номером 100. Це 12 фільмів про 12 найвизначніших чернігівців усіх часів, в рамках історичного телепроекту «Слава Чернігова».

Проголосувати можна маючи чернігівську реєстрацію у одному з 14 пунктів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: дитячий табір, «Бюджету участі», «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект