Увага, квартирні злодії! (відео)

Крадіїв не зупиняють ані надійні замки, ані грати на вікнах.Торік на Чернігівщині сталося близько 10 тисяч квартирних крадіжок. З початку цього року ця цифра дещо менша, але все одно вражаюча – близько 1 тисячі.

Поліцейські до 30 разів на день виїжджають на виклики громадян та затримують нечистих на руку осіб.

Олександр Яришко, начальник відділу технічної охорони та логістики управління поліції в Чернігівській області: «Крадії знають де хто працює. Вони пробивають цього чоловіка, щоб дізнатися, чи він є директором, чи він офісний працівник. А ще, по вигляду дверей, балконів та квартир крадії розуміють, що тут можна чимось поживитися. Також крадії стежать, коли хто приходить та уходить».

Вдавши з себе мешканця або працівника ЖРЕДу крадій потрапляє до будинку і починає перевіряти ручки на дверях. Адже буває так, що люди забувають їх зачиняти. Або й того гірше, самі створюють умови для грабіжника, залишають ключ під килимком. Та навіть встановивши потужні двері, господарі не захищені, адже найчастіше такі замки легко відкрити простим консервним ножем.

Тому у поліції радять бути обачнішими та встановлювати у своїх квартирах сигналізацію. Але це не безкоштовно. Убезпечити себе і заощадити гроші можна скориставшись наклейками із написом «Об’єкт під охороною» або «Ведеться відеоспостереження».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: крадіжка, квартирні злодії, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект