moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь ДафУвага, квартирні злодії! (відео)

Крадіїв не зупиняють ані надійні замки, ані грати на вікнах.Торік на Чернігівщині сталося близько 10 тисяч квартирних крадіжок. З початку цього року ця цифра дещо менша, але все одно вражаюча – близько 1 тисячі.

Поліцейські до 30 разів на день виїжджають на виклики громадян та затримують нечистих на руку осіб.

Олександр Яришко, начальник відділу технічної охорони та логістики управління поліції в Чернігівській області: «Крадії знають де хто працює. Вони пробивають цього чоловіка, щоб дізнатися, чи він є директором, чи він офісний працівник. А ще, по вигляду дверей, балконів та квартир крадії розуміють, що тут можна чимось поживитися. Також крадії стежать, коли хто приходить та уходить».

Вдавши з себе мешканця або працівника ЖРЕДу крадій потрапляє до будинку і починає перевіряти ручки на дверях. Адже буває так, що люди забувають їх зачиняти. Або й того гірше, самі створюють умови для грабіжника, залишають ключ під килимком. Та навіть встановивши потужні двері, господарі не захищені, адже найчастіше такі замки легко відкрити простим консервним ножем.

Тому у поліції радять бути обачнішими та встановлювати у своїх квартирах сигналізацію. Але це не безкоштовно. Убезпечити себе і заощадити гроші можна скориставшись наклейками із написом «Об’єкт під охороною» або «Ведеться відеоспостереження».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: крадіжка, квартирні злодії, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект