moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Качанівка залишається улюбленим місцем письменників та митців (відео)Качанівка залишається улюбленим місцем письменників та митців (відео)

В ці вихідні у Національному історико-культурному заповіднику було людно. Більше двох тисяч гостей зібрало одинадцяте літературно-мистецьке свято «Качанівські музи».  На сцені перед глядачами виступали як професійні колективи з Києва, Чернігова, Ніжина так і народно-аматорські колективи громад Ічнянського району.  Традиційно на території заповідника були розгорнуті численні виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва Чернігівщини.Ічнянський край здавна був місцем зустрічі багатьох відомих українських громадських і культурних діячів. Атмосфера «Качанівки» в різні часи приваблювала Тараса Шевчанка, Пантелеймона Куліша, Марка Вовчка, Михайла Врубєля, Іллю Рєпіна, Миколу Ге, Михайла Глінку, Дмитра Яворницького та Миколу Костомарова. Помилуватися дивовижними краєвидами і сьогодні їдуть численні відвідувачі. «Качанівські музи» стали місцем зустрічі багатьох мистецьких діячів. На сьогодні палацово-парковий комплекс є справжньою окрасою не тільки Качанівки, а й всієї України. Заповіднику постійно допомагають меценати. Один з останніх дарунків – вінтажні люстри, зроблені під старовину.

А те, що в цьому місці так і хочеться творити підтвердили учні шкіл Ічнянського району та самої Парафіївської громади. В рамках свята відбувся літературний конкурс переможницею якого стала учениця 11-го класу Іваницької школи Марина Носко. За добу до свята дівчина написала вірш з яким перемогла — «Качанівська муза».

«Сівер-центр»

Теги: Качанівка, заповідник, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект