moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Тихе полювання» закінчилося вбивством (відео)«Тихе полювання» закінчилося вбивством (відео)

Пенсіонер разом з товаришем поїхав на власному автомобілі у сновський ліс по гриби та пропав без сліду. За словами товариша, вони розійшлися в різні боки у пошуках грибів, але домовилися зустрітися у визначений час. Але за кілька годин на місці автівки не було, а телефон зниклого знаходився поза зоною досяжності. Подія сталася 7-го вересня. З того часу поліція шукала грибника.Сергій Бриль, начальник сектору комунікацій ГУНПУ в області: «Було знайдено автомобіль зниклої людини. І в подальшому, відпрацьовуючи територію поблизу зі зниклим автомобілем, правоохоронці вийшли на  хутір де проживав чоловік, він відрізнявся тим, що постійно конфліктував з людьми, які збирають гриби та іншими людьми, які, як він казав, ходять його територією».

Під час спілкування з правоохоронцями чоловік постійно змінював свідчення. Тому було прийнято рішення перевірити підозрюваного на поліграфі.

Сергій Бриль: «В подальшому тіло загиблого, завдяки поліграфу, правоохоронці знайшли за 500-700 метрів від садиби підозрюваного, експерти встановлять, що людина загинула від удушення. Відкрито Кримінальне провадження за ознаками статті 115 частина 1 Кримінального кодексу України (вбивство). В рамках цієї статті проводиться подальше розслідування. Людина підозрювана затримана правоохоронцями, знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання».

Дану справу правоохоронцям вдалося розкрити по гарячих слідах завдяки поліграфу. У разі доведення вини підозрюваний може опинитися за гратами на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

«Сівер-центр»

Теги: вбивство, гриби, грибник, Сергій Бриль, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект