краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » І знову перемога. «Десна», граючи на виїзді, обіграла суперника - 1:3 (відео)

І знову перемога. «Десна», граючи на виїзді, обіграла суперника - 1:3 (відео)

З хорошим настроєм після успіху вдома Чернігівська «Десна» вирушила до Охтирки перемагати «Нафтовик-Укрнафта» на їх полі. Вперше більше ніж за 15 років.

У традиційно незручного для сіверян суперника триває далеко не найкраща серія і вже три матчі вони не відчували смаку перемоги. А коли це робити, як не в день нафтовика, та ще й перед рідними вболівальниками.

Олександр Рябоконь вирішив залишити переможний склад у матчі проти черкаського «Дніпра» без змін. Хіба що на вістрі атаки зі стартового свистка, почав Денис Безбородько.

«Десна» почала гру першим номером, позиційно атакуючи. Але «Нафтовики» не збиралися відсижуватися в захисті, віддавши ініціативу гостям. Перший по справжньому гострий момент був саме біля воріт Махновського.

На 10 хвилині Андрій Власюк небезпечно віддавав зліва, Вадим Мельник, впавши, дозволив завдати удару нападнику господарів Костянтину Чорному. Проте влучити в дальний кут форварду не вдалося. Чернігівці більше володіли м’ячем, створювали моменти, яким бракувало завершення. «Нафтовики» ж сподівалися на контратаки, які були легкою здобиччю Махновського, або захисників «Десни». Невпевнена гра останніх при стандартах, як це не рідко трапляється цього сезону, могла вилитися у гол. Але Костянтин Махновський неперевершено зреагував на удар головою Максима Білика після подачі кутового.

«Десна» продовжувала нарощувати перевагу. Фаворов та Картушов раз-по-раз створювали небезпеку. Нагоди відзначитися ще до перерви мали Леван Арвеладзе, Євген Чепурненко, Денис Безбородько. Та їм бракувало точності.

Ну а втілити перевагу над суперником у забитий м’яч сіверянам вдалося під завісу тайму. Євген Чепурненко зайшов зліва Картушова, котрий виконав ювелірну передачу на лінію воротарського майданчика. Першим на м’ячі був Безбородько, але дістати до м’яча не зміг, пропустивши шкіряного на дальну штангу, де Олександр Волков замкнув прострі та забив такий важливий гол у роздягальню.

Другий тайм проходив по тому ж сценарію – «Нафтовик» не здавався, постійно створюючи нагоди забити. Чого вартий лише удар з метрів 30 захисника господарів Станіслава Передистого, який Махновський ефектно дістав з-під перекладини.

Та забити вдруге вдалося «Десні». На 72 хвилині невгамовний Олександр Волков оформив дубль – форвард отримав м’яч зліва, ефектно пошив у дурні двох захисників «Нафтовика» та технічно переграв воротаря.

Дещо вдалося відновити інтригу охтирцям за кілька хвилин до фінального свистка. Павло Щедраков у власному штрафному зніс скакуна, за що арбітр призначив 11 м удар, котрий взявся реалізовувати Бояренцев. Костянтинові Махновському майже вдалося дістати м’яча, але як відомо, майже у футболі не рахується.

Ну а фінальну крапку у матчі поставив колишній гравець «Нафтовика» Леван Арвеладзе. Скориставшись помилкою захисника, який зіграв назад, грузин вийшов віч-на-віч з голкіпером господарів, якого Леван спокійно та впевнено переграв.

Отож, перемога «Десни» з рахунком 1:3. Та осічка «Геліуса» у матчі проти «Інгульця» виводить сіверян на 4 сходинку турнірної таблиці. З «Геліусом» чернігівці зустрінуться наступної середи у рамках розіграшу кубку України. Цієї ж суботи на стадіон Гагаріна завітає ще один представник Сумської області в першій лізі ФК «Суми».