moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Великий врожай грибів у лісах області (відео)Великий врожай грибів у лісах області (відео)

«Отакий білий гриб за три кілометри в лісі видно», – каже досвідчена збирачка Ольга Іванівна і додає:  «Це їх тумани з землі витягли». Характерно, що цими вихідними навіть там, де не було рясних дощів, все ж таки грибів у лісах з’явилося багато після нічних туманів і роси.На привокзальному  ринку в Чернігові – врожай з трьох найбільших  і найгрибніших районів Чернігівщини: Ріпкинського (Ольга Коваль везе здобич  з-під Олешні), з Чернігівського (найчастіше звучить назва села Малійки), з Козелецького.

Гриби, які виносять на ринок, проходять радіологічний контроль.

Найбільше ми бачимо білих грибів, виносять також польські й маслюки. Вони найвідоміші, їх майже ніколи не плутають з неїстівними. Та все-таки, нагадують люди з досвідом, якщо гриб занадто старий, вкритий пліснявою або ще в чомусь підозрілий – його не потрібно брати; тим більше не можна збирати тих грибів, яких ви взагалі не знаєте. Не слід вживати цих делікатесів дітям до 12 років.

У цьому році отруєнь грибами в області зафіксовано менше, ніж торік. Смертельний випадок стався один, повідомили в обласному лабораторному центрі: 14-го серпня померла, ймовірно, від отруєння грибами 17-річна дівчина з Семенівського району.

Переважна більшість таких трагічних випадків трапляється через отруєння блідою поганкою, яка дещо схожа на сироїжку. Грибники кажуть про головне правило, як їх розрізнити: сироїжка крихка й ламка, а бліда поганка – щільна, і у неї гнеться ніжка.

А ось таких красенів ні з чим не сплутаєш. Села в Чернігівському й Козелецькому районах  забезпечують грибами не тільки обласний центр, а й Київ.

Ціни на ринку – від 70-ти до 120-ти гривень за кілограм білих грибів.

Лісові господарства області зараз не займаються промисловою заготівлею грибів. Тому збирання на продаж – цілком приватна справа, і особливо стає в пригоді пенсіонерам.

Метеорологи обіцяють найближчими днями теплу погоду, тому грибний «бум» у лісах триває.

«Сівер-центр»

Теги: гриби, білий гриб, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект