Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Страйкбол у Чернігові. На масштабну гру з’їхалися команди зі всієї України (відео)Страйкбол у Чернігові. На масштабну гру з’їхалися команди зі всієї України (відео)

Ні, це не військові навчання і не іноземне вторгнення. Колишній аеродром Количівки приймає страйкболістів зі всієї України. Чернігівська команда влаштувала тут масштабну гру «Балкани».Віктор Кошовий, «Історик» організатор гри: «Цій ідеї вже понад 5 років, проте 3 роки підряд ми проводимо ці ігри, і саме на цьому місці, саме по цьому сценарію та історичним подіями. Зараз приймають участь понад 150 гравців з різних регіонів».

Поле битви чимале, тому на долю гравців випала не лише біганина серед будівель колишнього аеродрому, а й перестрілки у чистому полі, з залученням техніки, підствольних гранатометів та снайперів.

Такі великі ігри у Чернігові проходять приблизно раз на рік. Тому страйкболісти постаралися якнайсильніше вжитися в роль. Наприклад, вартові біля баз сторін не пропускали в середину нікого – ні ігрових журналістів, ні справжніх. Не кажучи вже про взаємні погрози, показові страти та інші елементи жорстокої громадянської війни. Однак все це не заважає дружній спортивній атмосфері. І після ігрової смерті, колишні вороги будуть разом пити каву у тутешньому барі.

Запланована тривалість гри рівно 24 години, без перерви.

За словами організаторів, переможцям дістанеться жахлива втома та усвідомлення власної зверхності.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: страйкбол, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект