moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Страйкбол у Чернігові. На масштабну гру з’їхалися команди зі всієї України (відео)Страйкбол у Чернігові. На масштабну гру з’їхалися команди зі всієї України (відео)

Ні, це не військові навчання і не іноземне вторгнення. Колишній аеродром Количівки приймає страйкболістів зі всієї України. Чернігівська команда влаштувала тут масштабну гру «Балкани».Віктор Кошовий, «Історик» організатор гри: «Цій ідеї вже понад 5 років, проте 3 роки підряд ми проводимо ці ігри, і саме на цьому місці, саме по цьому сценарію та історичним подіями. Зараз приймають участь понад 150 гравців з різних регіонів».

Поле битви чимале, тому на долю гравців випала не лише біганина серед будівель колишнього аеродрому, а й перестрілки у чистому полі, з залученням техніки, підствольних гранатометів та снайперів.

Такі великі ігри у Чернігові проходять приблизно раз на рік. Тому страйкболісти постаралися якнайсильніше вжитися в роль. Наприклад, вартові біля баз сторін не пропускали в середину нікого – ні ігрових журналістів, ні справжніх. Не кажучи вже про взаємні погрози, показові страти та інші елементи жорстокої громадянської війни. Однак все це не заважає дружній спортивній атмосфері. І після ігрової смерті, колишні вороги будуть разом пити каву у тутешньому барі.

Запланована тривалість гри рівно 24 години, без перерви.

За словами організаторів, переможцям дістанеться жахлива втома та усвідомлення власної зверхності.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: страйкбол, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект