moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь ДафВикрадення українця (відео)

Батьки не бачили його вже 2 тижні. 19-річний Павло Гриб зник у Білорусії, а з’явився у російському СІЗО в Краснодарі, ще й зі звинуваченням у тероризмі. Адвокатка родини певна, хлопця відверто викрали. Та найгірше, що юнак інвалід дитинства. Детальніше дивіться у сюжеті.Останні 2 тижні його лякала невідомість, де син. Та вчора батьки дізналися правду, яка жахає ще дужче, - їхній син, 19-річний Павло Гриб, який зник 2 тижні тому, в російському СІЗО. Його звинувачують у тероризмі.

Ігор Гриб, батько затриманого в Росії Павла Гриба: «В минулому році він тільки школу закінчив. Вчився в інституті. Не був ні на Сході, я маю на у вазі ці військові події, ні в Криму, не виїжджав за кордон. Тому повна абсурдність всіх звинувачень з боку Російської Федерації».

Зв’язок батька із сином обірвався 24 серпня. На День Незалежності Павло Гриб поїхав до Білорусії на побачення з дівчиною, з якою познайомився у соцмережі, і закохався.

Ігор Гриб: «З собою він не брав ні ліків, ні речей. Тільки взяв наплічника з водою і печивом. Хотів з’їздити буквально туди й назад, тобто в той же вечір він мав повернутися».

Побачитися вперше молоді люди вирішили на нейтральній території – в одному з парків Гомеля.

Павла вдома вже чекали наступного дня. Однак він не повернувся і на дзвінки не відповідав. Батько кинувся за сином у Гомель. Розпитував водіїв на вокзалі, місцевих правоохоронців. Ті повідомили, Павло у розшуку ФСБ за підозрою у тероризмі.

І ось лише зараз, за 2 тижні, прийшло підтвердження із самої Росії.

Ігор Гриб: «Мій син Павло був затриманий органами ФСБ і утримується в місті Краснодар в СІЗО №5».

Євгенія Закревська, адвокатка родини Грибів: «Представники консульства намагалися потрапити в СІЗО до Павла Гриба. Їх туди не пустили. Ми можемо зробити висновок з цього, що Павла спеціально ховали, обмежуючи його доступ до адвоката, до медичної допомоги й до консула».

Адвокатка родини Грибів каже, хлопця відверто викрали з території Білорусії російські спецслужби, тим самим порушивши міжнародне законодавство. Утім і білоруські правоохоронці дивно себе повели. Маючи з Росією спільну базу і побачивши, що хлопця шукають, вони мали би затримати його ще на кордоні і повідомити про це Росію. Утім Павла чомусь вільно пустили до Білорусії.

Як син потрапив до Росії? Чому його затримали? І чи мала відношення до ФСБ Росії та дівчина, з якою він мав зустрітися? Питань нині в батька більше, ніж відповідей. Утім він знає одне, у російських застінках його син довго не протягне.

Ігор Гриб: «Павло є інвалідом з дитинства».

Хірургічне відділення дитячої лікарні Охмадит. Саме тут Павлові Грибу поставили діагноз – важка вада судин. І усе своє дитинство тут він проходив лікування. Але, на жаль, воно не допомагало і за кілька місяців у хлопця мала би відбутися важка операція на серцево-судинній системі.

Василь Притула, професор кафедри дитячої хірургії НМУ ім. О. О. Богомольця, доктор медичних наук: «Хвороба прогресує. У нього розширюються вени стравоходу в шлунку, змінюється в гіршу сторону стан крові, і це свідчить про те, що в будь-який момент може відбутися внутрішня кровотеча або стравоходу, або шлунку. І це може призвести до летального випадку».

8 вересня до Павла у СІЗО намагався потрапити адвокат, якого родина винайняла в Росії.

Андрій Сабинин, російський адвокат Павла Гриба: «Меня не пустили. Одни ничего не сказали. Сотрудник даже представиться отказался. Было сказано, дело непростое, поэтому идите к следователю».

Протест проти затримання українського громадянина Росії вже надіслало українське МЗС.

Речниці МЗС України Мар'яни Беца: «Забезпечення доступу нашого консулу до нашого громадянина. Російська Федерація зобов’язана надати такий доступ відповідно до Віденської конвенції. Це наш громадянин і ми маємо право забезпечити його захист».

Сюжет телеканалу «СТБ», «Вікна-новини»

Теги: Павло Гриб, Ігор Гриб, ФСБ, Росія, Білорусія, викрадення, «СТБ», «Вікна-новини»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект