Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Що загрожує злочинцям за крадіжки люків? (відео)Що загрожує злочинцям за крадіжки люків? (відео)

У Чернігові почастішали крадіжки кришок від люків оглядових колодязів. Лише з початку 2017 року у місті поцупили 78 кришок комунального підприємства «Чернігівводоканал».Якщо враховувати вкрадені кришки з люків, які належать приватним особам, зв’язківцям, тепло- та газопостачальним організаціям, рахунок буде йти на сотні.

Зникають кришки не лише з пішохідної зони, а й навіть з проїзної частини, що становить небезпеку для пішоходів і водіїв.

На балансі комунального підприємства «Чернігівводоканал» знаходиться 40 тисяч колодязів, тож прослідкувати стан люку на кожному практично неможливо. Хоча й перевірки проводяться щомісячно.

Наслідки дій зловмисників комунальники намагаються ліквідовувати якнайшвидше – відкриті колодязі закривають іншими кришками чи бетонними плитами. Проте злодії крадуть люки навіть біля шкіл, де велике скупчення дітей.

Вага кришки люку складає 32 кг, тож вкрасти один, а тим паче декілька, досить непросто. У пунктах металобрухту вартість однієї кришки сягає близько 100 грн. Але з початку року з 78 вкрадених було знайдено лише 3, - нарікають працівники «Чернігівводоканалу».

За даними правоохоронців, кришки крадуть люди, які ведуть асоціальний спосіб життя і не мають постійного місця проживання. Але ж крадіжка кришки каналізаційного люку може коштувати людині життям.

Співробітники комунального підприємства «Чернігівводоканал» закликають громадян не бути байдужими та допомогти встановити особи крадії. Інформацію щодо крадіжки люків повідомляти Національній поліції за телефоном 102, або до диспетчерської служби комунального підприємства «Чернігівводоканал» за телефоном 67-67-87 (цілодобово).

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: каналізаційні люки, крадіжка, «Чернігівводоканал», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект