Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У якому стані спорт Чернігівщини? Та чи виділяють на нього кошти (відео)У якому стані спорт Чернігівщини? Та чи виділяють на нього кошти (відео)

Спортивне життя чернігівщини досить бурхливе – від здобуття золотих нагород, відкриття нових спортивних закладів до скандалів довкола переходу шкіл ФСТУ під контроль міста та області, чи перевірці на добросовісність керівника однієї зі спортивних установ. На це раз у тих, хто наповнює цю сферу, професійне свято.Олена Костевич, Денис Бистревський, Сергій Семенов, Дмитро Митрофанов – ці імена не сходять зі шпальт газет та екранів телевізорів. І вони далеко не єдині, хто титанічною працею здобуває для України призові місця на всесвітніх змаганнях.

На Чернігівщині приділяють увагу не лише професійному спорту, але й фізичній культурі. Щоправда, з кожним роком зацікавленість дітей спортом все менше. Сучасна молодь, в прямому сенсі слова, тоне в морі сучасних технологій. Про це не втомлюються говорити й тренери.

Та й сама спортивна сфера за роки незалежності переживала різні часи. Потрохи занепадали школи та зношувався інвентар. Сьогодні в цьому питанні помітна позитивна динаміка – почали виділятися кошти, але роботи дуже багато. Міський голова, як приклад довготривалості процесу, проілюстрував прикладом сфери освіти, яка в цьому році профінансована рекордною сумою – 95 мільйонів. Допомагає і держава.

Валерій Куліч, голова ОДА: «Уряд на сьогоднішній день визначив, що мінімум 10% коштів фондів регіонального розвитку, які направляються на розвиток інфраструктурних проектів, мають направлятися на розвиток спортивної інфраструктури. І перші 7 мільйонів гривень цього року ми направляємо на реконструкцію стадіону «Юність».

Повна ж реконструкція коштуватиме близько 42 мільйонів. І це лише вартість одного спортивного об’єкту, а в області назбирається точно не один десяток.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: спорт, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект