moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Про що звітував обласний прокурор на сесії обласноЇ ради? (відео)Про що звітував обласний прокурор на сесії обласноЇ ради? (відео)

Бюджет, навколишнє середовище та нові комунальні підприємства, - так пройшла сесія обласної ради.Прокурор Чернігівської області прозвітував перед депутатами. Очільник відомства розказав про динаміку злочинів та боротьбу з ними.

Володимир Комашко, прокурор Чернігівської області: «Значно зросла кількість умисних вбивств – з 23 до 31. Всі злочини розкрито, окрім одного замаху. Переважно їх більшість вчинено особами в стані алкогольного сп’яніння».

Північна область потерпає від незаконних вирубок лісу.

Майже 40 хвилин прокурор розповідав про роботу, і не давши озвучити обранцям жодного запитання, залишив залу.

Радикальний депутат Дмитро Блауш заявив, що має до прокурора чимало питань пов’язаних з його адвокатською діяльністю під час займання ним цієї посади.

Дмитро Блауш, депутат обласної ради: «Де та на якій посаді працював в червні 2016 році прокурор. А я хочу сказати, що він працював на посаді нашого обласного прокурора. Друге питання: чи перебував він під присягою прокурора, коли приймав присягу адвоката. Я скажу, що приймав присягу, коли був під присягою прокурора. І трете: які недостовірні відомості надані ним, коли він подавав документи для отримання свідоцтва про право зайняття адвокатської діяльності та в чому полягає порушення складеної ним присяги адвоката?»

Незважаючи на це, депутати прийняли звіт правоохоронця.

Заслухали обранці і про обласний бюджет.

Валерій Дудко, директор департаменту фінансів ОДА: «Всього обсяг доходів в загальному спеціальному фонді за перше півріччя склав 3 мільярди 245,6 мільйона гривень, це в 1,8 рази більше, ніж в відповідному періоді минулого року».

Депутатів стурбувало питання ремонту доріг, чи вистачить коштів зробити ті дороги, що внесені в перелік раніше. Адже за змінами до програми до неї внесли ще кілька нових шляхів, які мають зробити за обласний кошт.

Депутати проголосували за створення двох нових комунальних підприємств: обласний центр народної творчості та обласний молодіжний центр. Останній, поки на правах виконуючого обов’язків, очолить Вадим Антошин. Працюватиме центр в колишньому кінотеатрі Щорса, де вже півтора роки функціонував кінокультурний мистецький центр національно-патріотичного виховання.

Вадим Антошин, в.о. директора КП «Обласний молодіжний центр»: «За час існування мистецького центру, ми заробили 130 тисяч гривень, створили 7 кліпів, документальний фільм та в роботі ще 2 фільми».

А от витратити ці кошти не змогли, бо не мали статусу. Тому аби тепер заробляти, створили комунальне підприємство. Як саме загрібатимуть кошти лопатою, ділився новий очільник: «Ми можемо заробляти і на фільмах. А зараз ми не можемо навіть давати рекламу того, що у нас є. Тому, створивши комунальне підприємство, ми реально можемо збільшити кількість відвідувачів, які зможуть приходити на блокбастери. До речі, у нас сучасне обладнання, якому всього три роки від роду. До того ж, у нас є плани по організації концертних заходів, виставкових. Хочу зразу сказати, що торгівлі трусами, медом та іншим крамом у нас не буде».

Обранці розглянули всі 70 питань.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: сесія облради, Володимир Комашко, прокурор, Вадим Антошин, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект