Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Муніципальна варта спіймала тегерів-вандалів на гарячому (відео)Муніципальна варта спіймала тегерів-вандалів на гарячому (відео)

Муніципальна варта спіймала вандала. У своїй тусовці вони звуться тегерами. По всьому місту вони лишають на кшталт свого підпису на всьому, що бачать. Допомогли виявити зловмисників небайдужі, котрі викликали Муніципальну варту.Співробітники муніципальної варти викликали патрульних і тих, хто працює з неповнолітніми. Далі розмова з батьками і справа за адмінкомісією, котра визначить штраф. Інакше покарання за цією статтею адмінкодексу не передбачене. Суму мають виплатити теж батьки. Проте у соціальних мережах дедалі більше лунають думки, аби змусити цих писак прибирати за собою. Тегерів нині в місті багато, Муніципали вже мають план роботи з ними.

Але без допомоги небайдужих містян не обійтися. Тож всі, хто помітив тегерів, або має якусь інформацію про них, закликають передавати її Муніципальній варті.

Нагадаємо, нещодавно вандали вночі лишили надпис на міській раді. Під ударом і нові зупинки.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: тегери, вандалізм, Муніципальна варта, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект