Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Будівельників привітали з професійним святом (відео)Будівельників привітали з професійним святом (відео)

13 серпня свій професійний день відзначають представники будівельної галузі. Напередодні свята в обласній адміністрації урочисто привітали кращих будівельників Чернігівщини. За особистий внесок у розвиток галузі їх нагородили відзнаками облдержадміністрації, обласної та Чернігівської міської рад.


 
Будівельна галузь – одна із ключових галузей у будь-якій державі. З нагоди святкування Дня будівельника, що відзначається 13 серпня, в облдержадміністрації урочисто привітали кращих представників галузі області. Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «Коли були кризи у великих країнах, вони виходили лише за рахунок будівництва. Будували дороги, будинки. Вони лише завдяки будівництву вийшли з кризи». Ігор Вдовенко, голова обласної ради: «Сьогодні йде війна на Сході. Але ви все рівно виконуєте свою роботу. Ви конкурентоспроможні, нарощуєте оберти, обсяги».
 
Голова облдержадміністрації також зазначив, що обсяги будівництва збільшуються. Так, за перше півріччя 2017 року обсяг виконаних будівельних робіт в області склав більше 280 мільйонів гривень. Це на 56% більше, ніж за перше півріччя минулого року. На реалізацію інфраструктурних проектів у цьому році вже передбачено 342 мільйони гривень. Віктор Вереша, директор ДП «УкрСіверБуд»: «Сьогодні у нас стільки з вами тут роботи, що її робити та й не переробити».
 
Кращих представників галузі нагородили відзнаками облдержадміністрації , обласної та міської рад.

«Сівер-центр»

Теги: День будівельника, професійне свято, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект