moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Молодик лазив балконами і кидався трубою в сусідів (відео)Молодик лазив балконами і кидався трубою в сусідів (відео)

Поліцейські врятували молодого хлопця з явною антисоціальною поведінкою. Все трапилося ще до 7-ї ранку 10 серпня на вулиці Рокоссовського і добряче налякало сусідів.Людмила Качан, очевидиця: «Почула чоловічий крик: «Рятуйте! Рятуйте! Рятуйте!» А що рятуйте, не зрозуміло».

Коли жінка вийшла подивитися, він вже був на балконі на 7 поверсі.

Людмила Качан: «Подивилася, а він з балкону кидає все, що потрапляє під руку. Летіла труба, ящики. А я тільки й думаю, Боже, дитино, тільки не впади».

Більший стрес у сусідки з 6-го поверху. Вона з молодиком зіштовхнулася двічі за ранок.

Валентина Михайленко, очевидиця: «Виходжу на балкон, а він у мене на рамі висить. Кажу, що ти робиш. Почала його заспокоювати, а він скаче туди-сюди і кричить щось. Я з переляку й не пам’ятаю, що він там кричав».

Потім він почав скидати речі. Все, що потрапляло під руку. Тим часом поліцейські намагалися зняти хлопця. Один з них встановлював з ним словесний контакт і той повідомив причину своєї поведінки.

Євгеній Іваненко, інспектор патрульної поліції Чернігова: «Причина його такої поведінки, як він зазначив, кохання до якоїсь дівчини, яку він шукає по всій Україні. Але при більш близькому спілкуванні, я зрозумів, що тут справа не в коханні, а чоловік має психічний розлад. Можливо він був загострений при вживанні певних препаратів».

Він також повідомив поліцейському, що йому 18 років. Допомогла передати його поліції сусідка з 6-го поверху.

Валентина Михайленко: «Я тільки сховалася в квартиру, аж тут обертаюсь, а він вже стоїть в мене ззаду. Коли він встиг злізти, не знаю. Я за нього і почала виштовхувати з квартири. Коли виштовхала, на сходовому майданчику чоловіка забрала поліція».

Поліція ж передала хлопця медикам.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: поліція, Рокоссовського, писхічний розлад, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект