Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Молодик лазив балконами і кидався трубою в сусідів (відео)Молодик лазив балконами і кидався трубою в сусідів (відео)

Поліцейські врятували молодого хлопця з явною антисоціальною поведінкою. Все трапилося ще до 7-ї ранку 10 серпня на вулиці Рокоссовського і добряче налякало сусідів.Людмила Качан, очевидиця: «Почула чоловічий крик: «Рятуйте! Рятуйте! Рятуйте!» А що рятуйте, не зрозуміло».

Коли жінка вийшла подивитися, він вже був на балконі на 7 поверсі.

Людмила Качан: «Подивилася, а він з балкону кидає все, що потрапляє під руку. Летіла труба, ящики. А я тільки й думаю, Боже, дитино, тільки не впади».

Більший стрес у сусідки з 6-го поверху. Вона з молодиком зіштовхнулася двічі за ранок.

Валентина Михайленко, очевидиця: «Виходжу на балкон, а він у мене на рамі висить. Кажу, що ти робиш. Почала його заспокоювати, а він скаче туди-сюди і кричить щось. Я з переляку й не пам’ятаю, що він там кричав».

Потім він почав скидати речі. Все, що потрапляло під руку. Тим часом поліцейські намагалися зняти хлопця. Один з них встановлював з ним словесний контакт і той повідомив причину своєї поведінки.

Євгеній Іваненко, інспектор патрульної поліції Чернігова: «Причина його такої поведінки, як він зазначив, кохання до якоїсь дівчини, яку він шукає по всій Україні. Але при більш близькому спілкуванні, я зрозумів, що тут справа не в коханні, а чоловік має психічний розлад. Можливо він був загострений при вживанні певних препаратів».

Він також повідомив поліцейському, що йому 18 років. Допомогла передати його поліції сусідка з 6-го поверху.

Валентина Михайленко: «Я тільки сховалася в квартиру, аж тут обертаюсь, а він вже стоїть в мене ззаду. Коли він встиг злізти, не знаю. Я за нього і почала виштовхувати з квартири. Коли виштовхала, на сходовому майданчику чоловіка забрала поліція».

Поліція ж передала хлопця медикам.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: поліція, Рокоссовського, писхічний розлад, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект