Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » За що заступника керівника КП «Чернігвагроліс» затримувала Генпрокуратура? (відео)За що заступника керівника КП «Чернігвагроліс» затримувала Генпрокуратура? (відео)

Генпрокуратура затримала заступника голови лісничого КП «Чернігівоблагроліс» Сергія Івко. Цю інформацію підтвердили на підприємстві. На камеру відкрито спілкуватись керівник не захотів. Проте розказав, що пан Івко працював в КП майже рік, його запросили на посаду заступника до чернігівського підприємства з Вінницької області. Там чоловік очолював Липовецький райагроліс.До речі, за інформацією телеканалу «Дитинець», в 2014 році правоохоронні органи порушували кримінальну справу проти нього за підозрою у розкраданні деревини. Та знайти у судових реєстрах справи, журналістам так і не вдалось.

Цього ж разу Генпрокуратура затримала чоловіка зі спільником. За попередньої інформацією, заступник керівника КП «Чернігівагроліс» розробив злочинну схему спрямовану на вимагання та одержання через посередника неправомірної вигоди у сумі 132 тисячі гривень від директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю, за виділення вказаному підприємству вільхової ділянки для розробки та подальшої реалізації 1100 куб.м деревини.

Відтак, зазначену суму неправомірної вигоди директор товариства повинен був передати в два етапи: спочатку 50 тисяч, а у подальшому 80. Під час передачі першої частини неправомірної вигоди, хабарників затримано в порядку статті 208 КПК України, безпосередньо під час вчинення злочину.

Наразі вирішується питання обрання запобіжного заходу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Сергій Івко, хабар, КП «Чернігівоблагроліс», «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект