Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Співочі бабусі ділились враженням після поїздки до Угорщини на етнофест (відео)Співочі бабусі ділились враженням після поїздки до Угорщини на етнофест (відео)

Бабусі з Чернігівщини покорили соціальні мережі. Саме опубліковане фото з міжнародного аеропорту Бориспіль перетворило співачок із села Козацьке Бобровицького району на зірок українського масштабу. Тоді вони вперше своїм музичним гуртом «Берегиня» летіли до Угорщини на фольклорний фестиваль. Оскільки жодна з них ніколи не літала, то всі дуже переймались через політ. Заспокоювали себе співом.Квитки та проживання їм забезпечив угорський музикант та продюсер, який колекціонує українські пісні.

Зустрічали наших дуже гаряче.

Країна Європи вразила етноспівачок. «Там хати не такі як у нас. Там довгі-довгі хати. Всі покриті черепицею, шиферу та заліза ми на покрівлях не бачили».

Гостювали 6 музиканток хоч і не довго в Угорщині та позитивні емоції переповнюють і досі – приємне спілкування, безкінечні пісні.

Всі учасниці колективу пересікали кордон за біометричними паспортами – перша безвізова подорож. Хоча натрудженим рукам у селі не з першого разу вдалось залишити свій відбиток на документі.

Готові фольклористки подорожувати й далі Європою, аби тільки запрошували меценати. Рідні до зірковості хоч поки й не звикли та готові відпускати бабусь у турне.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: фольклорний фестиваль, Угорщина, гурт «Берегиня», «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект