moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Журналісти втрачають довіру (відео)Журналісти втрачають довіру (відео)

Це світова тенденція, адже в ЗМІ з’являється  неперевірена інформація. Іноді  журналісти і самі створюють подію, а інколи перетворюються на професійних політтехнологів. Це думки німецького медіа-експерта Клеменса Шелля. Які виклики стоять перед сучасними засобами масової інформації? Відповіді на ці запитання шукали чернігівські журналісти разом із німецьким медіа-експертом.


 
Член Німецької асоціації журналістів Клеменс Шелль вважає, що українські ЗМІ потерпають від кризи довіри, адже забувають про журналістські стандарти. Причина цього – залежність журналістів від власників медіа. Клеменс Шелль, член Німецької асоціації журналістів: «Коли ви бачите медіа, в яких намагаються представити всі можливі точки зору, довіра до них більша. Коли медіа сваряться між собою, загальна довіра до ЗМІ знижується. Україна є прикладом того, що в різних засобах масової інформації немає правди. Є різні точки зору, різні погляди, тож щось одне мусить бути неправдою».
 
Візит німецького експерта відбувається в рамках проекту Association4U. Клеменс Шелль вже 15 років проводить медіа-тренинги, і це не перший його візит в Україну.
 
Німецький колега вважає, що українські журналісти отримують низьку заробітну платню, а відповідно бідного журналіста легко купити. Окрім того, власники медіа хочуть отримати швидкі результати, тож кропіткі та серйозні розслідування не отримують відповідного попиту, а від цього страждає якість будь-якого матеріалу. Клеменс Шелль: «Немає потужного мовлення, а приватні мовники та приватні видання служать інтересам їх власників»
 
Аналізуючи роботу українських колег, Щелль враховує, що в країні йде війна: «Етика журналістів під час війни змінюється. Багато журналістів мають відчуття, що вони мають не нашкодити своїй країні, і це відчуття виправдане. Однак вони мусять бути об’єктивними та нейтральними, і не перетворюватися на пропагандистів».
 
Тим не менше, Клеменс Шелль вважає, що головне завдання українських журналістів — боротися за краще суспільство, адже недовіра  до української політики викликає недовіру до України з боку європейських партнерів.

«Сівер-центр»

Теги: Клеменс Шелль, журналістика, ЗМІ, журналісти, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект