Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Жителі села Великі Осняки Ріпкинського району скаржаться на сільського голову (відео)Жителі села Великі Осняки Ріпкинського району скаржаться на сільського голову (відео)

За їх словами, очільник громади більше піклується про  «центральне» село Сиберіж, а Великим Оснякам, на їх думку, не приділяють належної уваги й належних коштів з сільського бюджету. Сільський голова відкридає критику й каже, що працює прозоро, а ставлення до обох сіл однакове. Це вперше в районі виник такий конфлікт усередині громади, кажуть представники районної влади, яким тепер доводиться бути посередниками між громадянами й головою.


 
Збори у Великих Осняках Ріпкинського району. Частина жителів скаржаться на сільського голову Віктора Хоменка, який, за їх словами, не приділяє селу належної уваги й працює недостатньо прозоро. До Сиберізької сільради належить саме село Сиберіж і Великі Осняки.
 
Суперечка начебто й невеликого масштабу, і всі ці проблеми мають бути вирішені всередині громади. Але тут представникам районної влади доводиться бути своєрідними арбітрами: вони кажуть, що такий конфлікт у районі трапився вперше. Голова на збори так і не прийшов, адже саме в цей час у Сиберіжі проходила сесія сільської ради.
 
Невдоволені жителі Великих Осняків сформулювали свої запитання-претензії до сільського голови в листі, де йдеться про інвентаризацію, розпаювання та оренду земельних ділянок, впорядкування громадського пасовища, будівельні та ремонтні роботи. Щодо всього цього у учасників зборів є претензії.
 
Зі свого боку сільський голова Віктор Хоменко стверджує, що робота його і сільради налагоджена прозоро, про розподіл коштів він звітує, а ставлення до Сиберіжі й Великих Осняків рівне. На збори, каже голова, його письмово не запрошували, тому він і не приїхав.
 
Але ініціатори протесту продовжують наполягати на своїй правоті. Тому представникам району доведеться бути посередниками між конфліктуючими сторонами.
 
Хоча Великі Осняки – й маленьке село, але його добробут важливий для області в цілому, зокрема екологічна ситуація в Чернігові. В Осняках знаходяться витоки ріки Стрижень, яка тече через обласний центр.

«Сівер-центр»

Теги: Віктор Хоменко, Великі Осняки, Сиберіж, Ріпкинський район, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект