moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як працює скорочений 36 маршрут з обслуговування ЧТУ (відео+розклад)Як працює скорочений 36 маршрут з обслуговування ЧТУ (відео+розклад)

Начальник управління транспорту та зв’язку Юрій Горбань проінформував мешканців міста про обслуговування перевізником дачного масиву «Жавинка». Зараз замість автобусного маршруту 36 курсує автобус 36-С «КСК – Дачі (Жавинка).Юрій Горбань, начальник управління транспорту та зв’язку:
- Перевізник, який курсував маршрутом №36, відмовився обслуговувати цей маршрут. Управління транспорту та зв’язку своїм наказом призначило тимчасового превізника в особі Чернігівського тролейбусного управління, який поставив на обслуговування маршрут 36-С (скорочений) два автобуси. Вони обслуговують наших мешканців за маршрутом «КСК-Дачі (Жавинка)». Враховуючи скарги та пропозиції мешканців міста, ми дещо змінили маршрут: з Жавинки перша машина буде виїжджати в 6:30.
І ще є такий доречний момент, проїзний квиток, який дійсний для проїзду в тролейбусах, він також діє і на маршруті 36-С.Gorod.cn.ua за матеріалами Управління транспорту та зв'язку. Відео: «Дитинець»

Теги: маршрут 36-С, Жавинка, Юрій Горбань

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект