Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як працює скорочений 36 маршрут з обслуговування ЧТУ (відео+розклад)Як працює скорочений 36 маршрут з обслуговування ЧТУ (відео+розклад)

Начальник управління транспорту та зв’язку Юрій Горбань проінформував мешканців міста про обслуговування перевізником дачного масиву «Жавинка». Зараз замість автобусного маршруту 36 курсує автобус 36-С «КСК – Дачі (Жавинка).Юрій Горбань, начальник управління транспорту та зв’язку:
- Перевізник, який курсував маршрутом №36, відмовився обслуговувати цей маршрут. Управління транспорту та зв’язку своїм наказом призначило тимчасового превізника в особі Чернігівського тролейбусного управління, який поставив на обслуговування маршрут 36-С (скорочений) два автобуси. Вони обслуговують наших мешканців за маршрутом «КСК-Дачі (Жавинка)». Враховуючи скарги та пропозиції мешканців міста, ми дещо змінили маршрут: з Жавинки перша машина буде виїжджати в 6:30.
І ще є такий доречний момент, проїзний квиток, який дійсний для проїзду в тролейбусах, він також діє і на маршруті 36-С.Gorod.cn.ua за матеріалами Управління транспорту та зв'язку. Відео: «Дитинець»

Теги: маршрут 36-С, Жавинка, Юрій Горбань

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект