Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У міській раді назвали злісних неплатників земельного податку (відео)У міській раді назвали злісних неплатників земельного податку (відео)

Хто не сплачує податок на землю та скільки мільйонів від цього втрачає місто, - обговорювали на щотижневій нараді в муніципалітеті.Звітував начальник управління земельних ресурсів Василь Дмитренко. Запевнив, що про злісних неплатників знають і застосовують всі можливі важелі впливу, аби податок сплатили. Та на сьогоднішній день за їх розрахунками в міський бюджет не потрапило понад 37 мільйонів гривень. Рейтинг очолюють такі підприємства: «Чернігівбуд» - 7 мільйонів, «Інтерліс» - 3,4 мільйона, «ІнексУкрПаркет» - 2,7 мільйони, «Хімтекстильмаш» - 2,7 мільйони, державне підприємство «171 військовий завод» - 1,7 мільйонів.

Оскільки ж найбільшими неплатниками є саме державні установи, то міська рада відправила відповідне звернення до Обладміністрації.

А саме земельний податок є одним з головних джерел наповнення міського бюджету.

Василь Дмитренко: «За 6 місяців 2017 року до міського бюджету від сплати за землю надійшло 98,2 мільйона гривень. Якщо брати аналогічний період минулого року, то це 125%».

Найбільше надходжень надходить від таких установ: державне підприємство «Південно-Західна залізниця» - більше 8 мільйонів гривень (земельний податок), «ТехНова» - 5,1 мільйона гривень (орендна плата), «Укртелеком» - 2,3 мільйонів гривень (орендна плата), «Чернігівобленерго» - 1,5 мільйони гривень (земельний податок).

Міський голова залишився незадоволений рівнем підготовки доповіді після того, як не отримав чіткої відповіді на декілька своїх запитань.

Управління освіти ж готується до нового навчального року. Зокрема займаються закупівлею підручників. Окремо зупинилися на зовнішньому вигляді освітніх закладів, тож освітяни мізкуватимуть, як зробити школи привабливими та цікавими для дітей

А управління культури та туризму отримало нового очільника – Олександра Шевчука. З призначенням його привітали під час наради.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Василь Дмитренко, земельний податок, нарада, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект