moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У міській раді назвали злісних неплатників земельного податку (відео)У міській раді назвали злісних неплатників земельного податку (відео)

Хто не сплачує податок на землю та скільки мільйонів від цього втрачає місто, - обговорювали на щотижневій нараді в муніципалітеті.Звітував начальник управління земельних ресурсів Василь Дмитренко. Запевнив, що про злісних неплатників знають і застосовують всі можливі важелі впливу, аби податок сплатили. Та на сьогоднішній день за їх розрахунками в міський бюджет не потрапило понад 37 мільйонів гривень. Рейтинг очолюють такі підприємства: «Чернігівбуд» - 7 мільйонів, «Інтерліс» - 3,4 мільйона, «ІнексУкрПаркет» - 2,7 мільйони, «Хімтекстильмаш» - 2,7 мільйони, державне підприємство «171 військовий завод» - 1,7 мільйонів.

Оскільки ж найбільшими неплатниками є саме державні установи, то міська рада відправила відповідне звернення до Обладміністрації.

А саме земельний податок є одним з головних джерел наповнення міського бюджету.

Василь Дмитренко: «За 6 місяців 2017 року до міського бюджету від сплати за землю надійшло 98,2 мільйона гривень. Якщо брати аналогічний період минулого року, то це 125%».

Найбільше надходжень надходить від таких установ: державне підприємство «Південно-Західна залізниця» - більше 8 мільйонів гривень (земельний податок), «ТехНова» - 5,1 мільйона гривень (орендна плата), «Укртелеком» - 2,3 мільйонів гривень (орендна плата), «Чернігівобленерго» - 1,5 мільйони гривень (земельний податок).

Міський голова залишився незадоволений рівнем підготовки доповіді після того, як не отримав чіткої відповіді на декілька своїх запитань.

Управління освіти ж готується до нового навчального року. Зокрема займаються закупівлею підручників. Окремо зупинилися на зовнішньому вигляді освітніх закладів, тож освітяни мізкуватимуть, як зробити школи привабливими та цікавими для дітей

А управління культури та туризму отримало нового очільника – Олександра Шевчука. З призначенням його привітали під час наради.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Василь Дмитренко, земельний податок, нарада, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект