Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Співробітники СБУ викрили поліцейських-хабарників (відео)Співробітники СБУ викрили поліцейських-хабарників (відео)

Працівники поліції налагодили злочинну схему з вимагання хабарів у підприємців. Їх викрили працівники СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури.Ярослав Молочко, речник управління СБУ в області: «Злочинна група, до складу якої входило двоє працівників поліції одного з райвідділів області, також колишній працівник органів МВС та інші цивільні особи, налагодила схему отримання неправомірної вигоди від підприємців, які порушували торгівлю підакцизним товаром, а саме, алкоголем».

Брали підприємців на живця.

Ярослав Молочко: «Зловмисники залучали до купівлі алкогольних напоїв неповнолітніх. А потім вимагали у власників торгівельних точок хабарі, за не складання стосовно них адміністративних протоколів».

Оперативники задокументували факт вимагання 3,5 тисяч гривень та отримання частини суми в одного з підприємців.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу. Карається позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3 років та з конфіскацією майна.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Ярослав Молочко, хабар, поліція, СБУ, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект