Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Майже 5,5 км нової дороги збудовано між селами Стара Басань і Піски (відео)Майже 5,5 км нової дороги збудовано між селами Стара Басань і Піски (відео)

Ця ділянка у Бобровицькому районі була найбільш зруйнованою на дорозі місцевого значення. Кошти на її ремонт виділено місцевим товариством «Земля і воля».


 
Будувати десять-п’ятнадцять кілометрів нових доріг щороку – така позиція генерального директора товариства «Земля і воля» Леоніда Яковишина. Каже: «Одну закінчуємо – другу починаємо» — прагне зробити Бобровицький район кращим в Україні. Ось ця ділянка дороги між селами Стара Басань – Піски протяжністю 5,4 км також відновлена за кошти підприємця. З нагоди закінчення ремонтних робіт жителі цих сіл зібралися на свято. Дарують квіти тим, хто безпосередньо цю дорогу ремонтував – будівельникам. А ще кажуть, було б добре нарешті почати ремонтувати ще й дорогу на Київ. Леонід Яковишин, генеральний директор ТОВ «Земля і воля»: «Ярославка іде, Стара Басань, Піски і дорога буде – вихід на Київ. Вся оця дорога буде зроблена під ключ, під ключ буде зроблена вся дорога».
 
Відремонтована ділянка була найбільш зруйнованою частиною дороги Бобровиця – Піски – Нова Басань, збудованої понад сорок років тому з покриттям, не розрахованим на сучасні навантаження від автотранспорту. Для того, аби відремонтувати всі дороги, які того потребують, коштів в області не вистачить, тож укладають договори про співфінансування з бізнесом. Розпочали таку роботу із Бобровицького району, каже голова облдержадміністрації Валерій Куліч, долучаються ще й Носівський і Корюківський: «Нам треба, щоб в області відновити і такі от дороги мати, як ми сьогодні знаходимося, 12 мільярдів гривень. Ми маємо, грубо кажучи, на цей рік 600 мільйонів загальний бюджет. Тому в першу чергу ми йдем будувати туди, де люди хочуть і готові покласти якесь співфінансування, якусь копійку. Тоді є розуміння, що це людям треба і вони готові берегти потім».
 
70 мільйонів з бюджету виділено на дорогу Бобровиця-Козелець, 50 додає «Земля і воля». Це визначено меморандумом про співпрацю між підприємством, облдержадміністрацією і Службою автомобільних доріг. Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг в області: «Дорога буде, це моя особиста відповідальність, буде цього року».
 
Тендер на визначення підрядника, який виконуватиме роботи, проведений через ProZorro, та один із учасників подав скаргу в Антимонопольний комітет. Розгляд її призначено на 14 серпня. Володимир Гузема: «Рішення, яке прийняв тендерний комітет, на 100% законне, ми на цьому будемо стояти, як тільки буде рішення Антимонопольного комітету, підрядник, який виграв тендер і який реально може це зробити, він вийде на дорогу».
 
З 1 січня 2018 року починає працювати Державний дорожній фонд. Туди надходитимуть кошти з оплачених мит і акцизних зборів. Гроші, які будуть виділені з цього фонду на область, використовуватимуться на ремонт доріг місцевого значення. Валерій Куліч: «Нам на сьогоднішній день потрібно провести інвентаризацію всіх доріг по кожному району, взяти ці дороги на баланс, і з наступного року ми вже будемо відповідати за ремонт і фінансувати з цього дорожного фонду ремонти місцевого значення».
 
Це дасть можливість місцевій владі самій визначати, які саме дороги потребують першочергово ремонту, і саме на них виділятимуться кошти.

«Сівер-центр»

Теги: ремонт доріг, Бобровицький район, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект