moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Майже 5,5 км нової дороги збудовано між селами Стара Басань і Піски (відео)Майже 5,5 км нової дороги збудовано між селами Стара Басань і Піски (відео)

Ця ділянка у Бобровицькому районі була найбільш зруйнованою на дорозі місцевого значення. Кошти на її ремонт виділено місцевим товариством «Земля і воля».


 
Будувати десять-п’ятнадцять кілометрів нових доріг щороку – така позиція генерального директора товариства «Земля і воля» Леоніда Яковишина. Каже: «Одну закінчуємо – другу починаємо» — прагне зробити Бобровицький район кращим в Україні. Ось ця ділянка дороги між селами Стара Басань – Піски протяжністю 5,4 км також відновлена за кошти підприємця. З нагоди закінчення ремонтних робіт жителі цих сіл зібралися на свято. Дарують квіти тим, хто безпосередньо цю дорогу ремонтував – будівельникам. А ще кажуть, було б добре нарешті почати ремонтувати ще й дорогу на Київ. Леонід Яковишин, генеральний директор ТОВ «Земля і воля»: «Ярославка іде, Стара Басань, Піски і дорога буде – вихід на Київ. Вся оця дорога буде зроблена під ключ, під ключ буде зроблена вся дорога».
 
Відремонтована ділянка була найбільш зруйнованою частиною дороги Бобровиця – Піски – Нова Басань, збудованої понад сорок років тому з покриттям, не розрахованим на сучасні навантаження від автотранспорту. Для того, аби відремонтувати всі дороги, які того потребують, коштів в області не вистачить, тож укладають договори про співфінансування з бізнесом. Розпочали таку роботу із Бобровицького району, каже голова облдержадміністрації Валерій Куліч, долучаються ще й Носівський і Корюківський: «Нам треба, щоб в області відновити і такі от дороги мати, як ми сьогодні знаходимося, 12 мільярдів гривень. Ми маємо, грубо кажучи, на цей рік 600 мільйонів загальний бюджет. Тому в першу чергу ми йдем будувати туди, де люди хочуть і готові покласти якесь співфінансування, якусь копійку. Тоді є розуміння, що це людям треба і вони готові берегти потім».
 
70 мільйонів з бюджету виділено на дорогу Бобровиця-Козелець, 50 додає «Земля і воля». Це визначено меморандумом про співпрацю між підприємством, облдержадміністрацією і Службою автомобільних доріг. Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг в області: «Дорога буде, це моя особиста відповідальність, буде цього року».
 
Тендер на визначення підрядника, який виконуватиме роботи, проведений через ProZorro, та один із учасників подав скаргу в Антимонопольний комітет. Розгляд її призначено на 14 серпня. Володимир Гузема: «Рішення, яке прийняв тендерний комітет, на 100% законне, ми на цьому будемо стояти, як тільки буде рішення Антимонопольного комітету, підрядник, який виграв тендер і який реально може це зробити, він вийде на дорогу».
 
З 1 січня 2018 року починає працювати Державний дорожній фонд. Туди надходитимуть кошти з оплачених мит і акцизних зборів. Гроші, які будуть виділені з цього фонду на область, використовуватимуться на ремонт доріг місцевого значення. Валерій Куліч: «Нам на сьогоднішній день потрібно провести інвентаризацію всіх доріг по кожному району, взяти ці дороги на баланс, і з наступного року ми вже будемо відповідати за ремонт і фінансувати з цього дорожного фонду ремонти місцевого значення».
 
Це дасть можливість місцевій владі самій визначати, які саме дороги потребують першочергово ремонту, і саме на них виділятимуться кошти.

«Сівер-центр»

Теги: ремонт доріг, Бобровицький район, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект