moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Благодійний фонд «Захистимо Україну!» відтепер має власне приміщення (відео)Благодійний фонд «Захистимо Україну!» відтепер має власне приміщення (відео)

Нагадаємо, фонд працює у Чернігові з 2015 року. Проте всі ці роки волонтери не мали свого куточка, де можна було б зберігати матеріальну допомогу для бійців. Детальніше у сюжеті.


 
Приміщення для благодійного фонду «Захистимо Україну!» волонтери не могли знайти декілька років, хоча сам фонд почав працювати у 2015 році. Тому волонтерам доводилось зберігати всю матеріальну допомогу для переселенців, учасників АТО та їх родин у себе вдома, або ж у приміщенні культурно-мистецького центру «Інтермеццо». Та тепер у Чернігові офіційно відкрили нове приміщення благодійного фонду. Олександр Ясенчук, голова правління БФ «Захистимо Україну!»: «До того часу ми фактично перебували у підпіллі. Тепер ми відкрили офіційне представництво нашого благодійного фонду».
 
Нове приміщення фонду знаходиться поблизу культурно-мистецького центру «Інтермеццо». Тут вже зробили ремонт і перенесли деякі пакунки з речами для переселенців, учасників АТО та їх родин. Волонтери кажуть, чимало вже зроблено. А тому до них постійно звертаються. Олександр Ясенчук: «Ми роздали 15 тонн допомоги. До 400 родин отримали продукти харчування».
 
До волонтерів фонду звертатись можна вже зараз. До речі, самі ж вони вже закликають чернігівців, аби ті допомогли зібрати канцелярські товари для дітей учасників АТО та переселенців.

«Сівер-центр»

Теги: БФ «Захистимо Україну!», «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект