Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Благодійний фонд «Захистимо Україну!» відтепер має власне приміщення (відео)Благодійний фонд «Захистимо Україну!» відтепер має власне приміщення (відео)

Нагадаємо, фонд працює у Чернігові з 2015 року. Проте всі ці роки волонтери не мали свого куточка, де можна було б зберігати матеріальну допомогу для бійців. Детальніше у сюжеті.


 
Приміщення для благодійного фонду «Захистимо Україну!» волонтери не могли знайти декілька років, хоча сам фонд почав працювати у 2015 році. Тому волонтерам доводилось зберігати всю матеріальну допомогу для переселенців, учасників АТО та їх родин у себе вдома, або ж у приміщенні культурно-мистецького центру «Інтермеццо». Та тепер у Чернігові офіційно відкрили нове приміщення благодійного фонду. Олександр Ясенчук, голова правління БФ «Захистимо Україну!»: «До того часу ми фактично перебували у підпіллі. Тепер ми відкрили офіційне представництво нашого благодійного фонду».
 
Нове приміщення фонду знаходиться поблизу культурно-мистецького центру «Інтермеццо». Тут вже зробили ремонт і перенесли деякі пакунки з речами для переселенців, учасників АТО та їх родин. Волонтери кажуть, чимало вже зроблено. А тому до них постійно звертаються. Олександр Ясенчук: «Ми роздали 15 тонн допомоги. До 400 родин отримали продукти харчування».
 
До волонтерів фонду звертатись можна вже зараз. До речі, самі ж вони вже закликають чернігівців, аби ті допомогли зібрати канцелярські товари для дітей учасників АТО та переселенців.

«Сівер-центр»

Теги: БФ «Захистимо Україну!», «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект