moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Майстер спорту Платон Гальперін (відео)Майстер спорту Платон Гальперін (відео)

13-річний чернігівець Платон Гальперін виконав норму майстра спорту з шахів. Для чернігівських шахістів це успіх, востаннє наші земляки ставали майстрами спорту два роки тому.


 
В Чернігівській дитячій юнацько-спортивній школі з шахів та шашок навчається більше 270 школярів. Переважно це хлопці, адже, за словами Миколи Богдана – заступника директора школи, дівчатам більше до вподоби колективні види спорту.
 
Однак саме мама Платона Гальперіна колись привела сина до шахової школи,  і  вона також вміє грати в цю гру.
 
Сьогодні Платон вже майстер спорту України з шахів. Для того, щоб досягти такого результату, необхідно, як кажуть, набрати рейтинг, тобто взяти участь у більш ніж 20 змаганнях, і лише потім починаються змагання у майстерських турнірах.
 
Вчитель Платона Олексій Крупко теж з дитинства грає в шахи.Як і учень, майстер спорту України. Тож, можна сказати, Платон досяг рівня свого наставника.
 
Попри те, що в спортивній школі працює лише 8 викладачів, їх професіоналізм важко переоцінити, адже виховують вони майже 300 школярів.
 
Вміння грати в шахи розвиває в людині зібраність та відповідальність, кажуть тренери: саме ця гра вчить не здаватися, а боротися із труднощами і перемагати їх. 13-річний майстер спорту Платон Гальперін засвоїв цю науку.

«Сівер-центр»

Теги: Платон Гальперін, шахи, спорт, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект