Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Майстер спорту Платон Гальперін (відео)Майстер спорту Платон Гальперін (відео)

13-річний чернігівець Платон Гальперін виконав норму майстра спорту з шахів. Для чернігівських шахістів це успіх, востаннє наші земляки ставали майстрами спорту два роки тому.


 
В Чернігівській дитячій юнацько-спортивній школі з шахів та шашок навчається більше 270 школярів. Переважно це хлопці, адже, за словами Миколи Богдана – заступника директора школи, дівчатам більше до вподоби колективні види спорту.
 
Однак саме мама Платона Гальперіна колись привела сина до шахової школи,  і  вона також вміє грати в цю гру.
 
Сьогодні Платон вже майстер спорту України з шахів. Для того, щоб досягти такого результату, необхідно, як кажуть, набрати рейтинг, тобто взяти участь у більш ніж 20 змаганнях, і лише потім починаються змагання у майстерських турнірах.
 
Вчитель Платона Олексій Крупко теж з дитинства грає в шахи.Як і учень, майстер спорту України. Тож, можна сказати, Платон досяг рівня свого наставника.
 
Попри те, що в спортивній школі працює лише 8 викладачів, їх професіоналізм важко переоцінити, адже виховують вони майже 300 школярів.
 
Вміння грати в шахи розвиває в людині зібраність та відповідальність, кажуть тренери: саме ця гра вчить не здаватися, а боротися із труднощами і перемагати їх. 13-річний майстер спорту Платон Гальперін засвоїв цю науку.

«Сівер-центр»

Теги: Платон Гальперін, шахи, спорт, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект