Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як обліковуватиметься вода (відео)Як обліковуватиметься вода (відео)

З початком серпня набрав чинності закон про комерційний облік тепла та води. Основна мета закону – це перехід на 100% облік споживання теплової енергії, гарячої та питної води за допомогою лічильників. Встановити прилади обліку буде зобов’язаний оператор зовнішніх мереж для житлових приміщень до 1 жовтня 2018 року. В ці терміни також мають вкластися і власники квартир, встановивши поквартирні прилади обліку. Далі у сюжеті.Квартирними лічильниками води у Чернігові на сьогодні забезпечено 70% споживачів. Також 440 будинків встановили загальнобудинкові прилади обліку. Це, за словами представників КП «Чернігівводоканал», хоча і більший відсоток споживачів, проте чималу кількість ще доведеться встановити. Другого серпня набрав чинності закон про комерційний облік тепла та води. Тож скоро кожен будинок має бути оснащений приладом обліку. Марія Романова, начальник абонентського відділу КП «Чернігівводоканал»: «Компанії, які надають послуги теплопостачання, водопостачання і водовідведення, зобов’язали  встановити будинкові прилади обліку. Саме по них буде вестись розрахунок із споживачами».
 
Зручніше буде тим споживачам, які вже мають квартирні прилади обліку. Вони будуть розраховуватись за показниками лічильника. У будинках із загальнобудинковими приладами обліку сума за використання комунальних послуг буде розподілена пропорційно між споживачами без лічильника. Представники підприємства зазначають, у людей ще є час встановити квартирні лічильники за власний рахунок до 1 жовтня 2018 року. Також нагадують, що для малозабезпеченої верстви громадян діють програми, за якими можна встановити прилад обліку у квартирі за кошти місцевого бюджету. Марія Романова: «На сьогодні в місті діє програма безкоштовного встановлення лічильників. Їх можуть встановити споживачі, які отримують субсидію. Вони мають можливість за рахунок бюджету встановити їх».
 
Програма розрахована на 4 роки. Наразі зареєструвались на безкоштовне встановлення лічильників 1386 абонентів.

«Сівер-центр»

Теги: КП «Чернігівводоканал», лічильник, вода, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект