Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » День подвійної радості в Чернігові - свято близнюків і не тільки (відео)День подвійної радості в Чернігові - свято близнюків і не тільки (відео)

Таке цікаве велике зібрання дітей і їх батьків відразу привертає увагу усіх перехожих. А якщо ще звернути увагу, що дітей по двоє, по троє однакових, то зразу звертаєш увагу на те, що це день подвійної радості, які влаштували для нас двійнята та трійнята, та їх батьки.День подвійної радості в Чернігові мультибатьки влаштували у Всесвітній день близнюків. Таке свято вперше почали відзначати у місті Твінзберг (США) в 1976 році.

Чернігівський день подвійної радості розпочався із ходи центральною алеєю. До свята долучилися не лише мами малюків, а вже дуже дорослі двійнята. Вони з досвіду років знають, між ними дійсно є невидимий зв’язок.

Міф про те, що батьками бути важко, мультибатьки розвіяли своєю активністю та непосидючістю і довели, навіть мами в декреті можуть організувати свято не лише для себе, а й для всіх жителів міста.

На перший фестиваль близнят у Чернігові зареєструвалося 48 сімей. Мам розважали масажем, йогою та майстер-класами. Татусі могли пограти в теніс. А для дітей різноманітні цікавинки підготували чернігівські студії розвитку: анімація, ліплення, малювання, креативне конструювання з підручних матеріалів, гра на незвичайних інструментах.

А щоб цей день нинішні малята та їх батьки могли згадувати через багато років, для них влаштували фотосесію.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: мультибатьки, двійнята, трійнята, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект