Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Комунальники кажуть, у Чернігові немає ліфтів без дефектів (відео)Комунальники кажуть, у Чернігові немає ліфтів без дефектів (відео)

3 мільйони боргу комунальники мають перед компанією, що забезпечує технічне обслуговування ліфтів у Чернігові. Експертиза, проведена працівниками Чернігівського експертно-технічного центру, за словами комунальників, доводить, що у Чернігові немає ліфтів без дефектів. А відтак треба перерахувати тариф і повернути людям переплачені кошти. Далі у сюжеті.


 
Рівно півтора роки тому у Чернігові мали б зупинити 600 ліфтів. Підйомне обладнання не пройшло експертне обстеження. Проте тоді Чернігівською міською радою було розроблено програму, відповідно до якої у більш ніж 250 ліфтах було зроблено капітальний ремонт. У минулому році тариф на обслуговування ліфтів підвищили, аби підрядні організації, як наприклад, компанія «Отіс», що обслуговує ліфти у Чернігові, могли якісно надавати послуги. Проте, скаржаться представники комунальних підприємств, про якість говорити нічого. Віктор Пригара, КП «Деснянське»: «Ми дійсно припинили фінансові стосунки з «Отісом», коли отримали позови до суду. Власними силами ми перевірили 30 ліфтів, на 18 з них були знайдені порушення».
 
За нібито надані послуги комунальники винні компанії 3 мільйони гривень боргу, каже Віктор Пригара. За його словами, жителі багатоповерхівок не хочуть платити за погані послуги, звідси і борги. Компанію «Отіс» він звинувачує у неналежному виконанні своїх обов’язків. У Чернігові всі ліфти пройшли експертизу працівниками Чернігівського експертно-технічного центру. За їх висновками, що в руках очільника профільного управління міськради Ярослава Куца, немає ліфтів у місті, які не мали б дефектів. Комунальники наполягають на перерахуванні тарифу. Ярослав Куц, начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради: «Тут я спеціально виділив пункти, в яких є проблеми, пов’язані із технічним обслуговуванням ліфтів. Тому я можу впевнено сказати, що послуги виконуються неякісно».
 
Представники компанії «Отіс» критику у свою сторону не приймають. І запевняють, роботи з технічного обслуговування проводяться. Ігор Деркач, начальник служби сервісного обслуговування ПрАТ «Отіс»: «Говорить о том, что кто-то что-то не делает, легко. А вы докажите, покажите, обоснуйте».
 
Аби впевнитись точно, що послуги, надані компанією, неякісні, за кілька місяців у Чернігові пройде повторна експертиза — відповідно до норм законодавства. Результати мають будуть надані в управління житлово-комунального господарства до кінця цього року.

«Сівер-центр»

Теги: комунальники, ліфти, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект