Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 8 серпня - День військ зв’язку (відео)8 серпня - День військ зв’язку (відео)

Запорука успіху будь-якої операції – своєчасно отримана інформація. Залежить це від якісного зв’язку, який, у свою чергу, залежить від роботи зв’язківців. Особливо це помітно у період військових дій. Немає, кажете, незамінних людей? Є, і у них професійне свято – День військ зв’язку.


 
5-й окремий полк зв’язку оперативного командування «Північ» святкує не тільки своє професійне свято – День військ зв’язку, а і відродження усього військового формування. Три роки тому тут росла трава по коліно, а про новітні види зв’язку і чути ніхто не чув. Реставрація упродовж останніх трьох років ішла повним ходом, і от результати.
 
З’явилися нові засоби засекреченого зв’язку — кодування та інше. Окрім цього, відремонтували більшість будівель на території полку, (власне, ремонти тривають). Відновили спортзал, і запевняють, що настільки професійних тренажерів не в усіх «качалках» Чернігова можна знайти. Втім, дечого зв’язківцям таки бракує.
 
Свято не свято без привітань, подарунків та нагород – з нагоди Дня військ зв’язку військовослужбовці отримали грамоти, нові звання та, звичайно, слова привітань та подяки від командирів.

«Сівер-центр»

Теги: День військ зв’язку, професійне свято, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект