Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Десна» розпочала сезон із перемоги (відео)«Десна» розпочала сезон із перемоги (відео)

Футбольний сезон 2017-2018 стартував. У суботу чернігівська «Десна» на Оболонь-Арені» приймала аутсайдерів УПЛ луцьку «Волинь».Супротивник не найсильніший, адже велика частка гравців покинула клуб після пониження у класі, і зараз в основі грають молоді футболісти середнім віком 20 років, але більшість мала ігрову практику в елітному дивізіоні. Матч розпочався спокійно без гострих атак та комбінацій. На 33-й хвилині матчу гравці «Волині» сфолили біля власного штрафного майданчика і виконати штрафний удар випала честь Єгору Картушову, який чудовим пострілом влучив у дальню «дев’ятку». Луцький голкіпер був безсилий і «Десна» відкрила рахунок у матчі. Другий тайм був насичений гострими моментами створеними нашими футболістами, але забити другий м’яч так і не вдалося. Перша гра сезону завершилась з мінімальною перевагою «Десни» 1:0. Перші найважливіші три очки сіверяни здобули, і задали вектор на лідерство у чемпіонаті.

Наступну гру наші хлопці зіграють у суботу 22 липня у гостьовому матчі з футбольним клубом «Полтава». Вже наступного тижня «Десна» повертається до Чернігова на рідний стадіон. У середу 26 липня сіверяни у кубковому двобої зійдуться із футбольним клубом «Балкани». Нарешті чернігівці зможуть підтримати свою рідну команду.

«Сівер-центр»

Теги: ФК «Десна», футбол, спорт, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект