moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Розмова з шахраєм. Як той намагався видурити гроші під виглядом працівника банку (відео)Розмова з шахраєм. Як той намагався видурити гроші під виглядом працівника банку (відео)

Шахрайство заполонило Україну.У Чернігові кожного дня фіксують мінімум один випадок, кажуть у поліції.

Сергій Бриль, речник ГУНП в області: «Найбільш розповсюдженим видом є телефонне шахрайство, коли кажуть, що син або родич скоїли дорожньо-транспортну пригоду або попали до правоохоронних органів. Також розповсюджені шахрайства з банківськими картками і шахрайства через мережу Інтернет».

Якщо ви отримали смс з невідомого номера, що ваша банківська картка заблокована, вам варто передзвонити за таким-то номером. Не передзвонюйте! Це шахраї! Гляньте на своїй картці номер банку і наберіть туди, і вам підтвердять – з нею все добре. Якщо ж ви передзвоните, є значний ризик, що у вас таки видурять номер картки, захисний код і вкрадуть гроші.

Така смс прийшла і журналістці телеканалу «Дитинець». Професійний інтерес взяв гору і вона передзвонила, але вже знаючи, що з того боку шахрай і у неї ніколи не було картки цього державного банку.

Він представився Сергієм зі служби безпеки і нібито «Ощадбанку». Довго не думав, одразу спитав номер картки. Журналістка тягнула, випитувала інформацію. Нісенітниці у відповідях, чому смс прийшла саме на її номер, і вона не витримала: «А скажіть, будь ласка, скільки ви вже таким чином людей надурили». На що Сергій відповів, що він достатньо обдурив людей і йому не соромно.

Номер з якого дзвонили: 091-955-47-98. Але їх сотні, бо багато прагнуть легкої наживи. Одні дзвонять вночі під виглядом поліцейських і вимагають гроші за викуп рідних, інші – продають неіснуючий товар, а сума завданих збитків на Чернігівщині тільки за останні місяці доходить до мільйону гривень.

Коли готувався сюжет до ефіру, журналістка вирішила знову набрати той номер, назвала номер картки – вигаданий. З того боку слухавки дівчину навіть посварили за таку поведінку і звинуватили у «баловстві, поки треба гроші заробляти».

Не ставайте жертвами шахраїв і телефонуйте краще на номер свого банку, а не на невідомий, з якого прийшла смс.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: шахрайство, шахраї, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект