Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Розмова з шахраєм. Як той намагався видурити гроші під виглядом працівника банку (відео)Розмова з шахраєм. Як той намагався видурити гроші під виглядом працівника банку (відео)

Шахрайство заполонило Україну.У Чернігові кожного дня фіксують мінімум один випадок, кажуть у поліції.

Сергій Бриль, речник ГУНП в області: «Найбільш розповсюдженим видом є телефонне шахрайство, коли кажуть, що син або родич скоїли дорожньо-транспортну пригоду або попали до правоохоронних органів. Також розповсюджені шахрайства з банківськими картками і шахрайства через мережу Інтернет».

Якщо ви отримали смс з невідомого номера, що ваша банківська картка заблокована, вам варто передзвонити за таким-то номером. Не передзвонюйте! Це шахраї! Гляньте на своїй картці номер банку і наберіть туди, і вам підтвердять – з нею все добре. Якщо ж ви передзвоните, є значний ризик, що у вас таки видурять номер картки, захисний код і вкрадуть гроші.

Така смс прийшла і журналістці телеканалу «Дитинець». Професійний інтерес взяв гору і вона передзвонила, але вже знаючи, що з того боку шахрай і у неї ніколи не було картки цього державного банку.

Він представився Сергієм зі служби безпеки і нібито «Ощадбанку». Довго не думав, одразу спитав номер картки. Журналістка тягнула, випитувала інформацію. Нісенітниці у відповідях, чому смс прийшла саме на її номер, і вона не витримала: «А скажіть, будь ласка, скільки ви вже таким чином людей надурили». На що Сергій відповів, що він достатньо обдурив людей і йому не соромно.

Номер з якого дзвонили: 091-955-47-98. Але їх сотні, бо багато прагнуть легкої наживи. Одні дзвонять вночі під виглядом поліцейських і вимагають гроші за викуп рідних, інші – продають неіснуючий товар, а сума завданих збитків на Чернігівщині тільки за останні місяці доходить до мільйону гривень.

Коли готувався сюжет до ефіру, журналістка вирішила знову набрати той номер, назвала номер картки – вигаданий. З того боку слухавки дівчину навіть посварили за таку поведінку і звинуватили у «баловстві, поки треба гроші заробляти».

Не ставайте жертвами шахраїв і телефонуйте краще на номер свого банку, а не на невідомий, з якого прийшла смс.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: шахрайство, шахраї, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект