Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » За 1 зрубане дерево комунальники висадять 2, - Атрошенко (відео)



За 1 зрубане дерево комунальники висадять 2, - Атрошенко (відео)

За одне зрубане комунальниками дерево мають висадити два. Про це заявив міський голова під час засідання виконкому. За його словами, еко-активістам і громаді мають чітко це пояснити, що видаляти потрібно, але оскільки це відновлювальний ресурс, то мітингувати проти не варто, бо зносять лише необхідне.



Ремонтні роботи з заміни асфальтного покриття міждворових проїздів змушують комунальників зносити дерева.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ:
«Перехрестя Шевченко-Мстиславська – 1 дерево. Полуботка-Мстиславська – 2 дерева, Гонча-Полуботка – 1 дерево, проспект Миру, 155 – 1 дерево, вулиця Пушкіна – 2 дерева».

Питання відновлення поставало і раніше, а мешканці звинувачували владців у не інформуванні, чому і навіщо рубають насадження. Під час попереднього засідання мешканка прийшла відстояти 4 дерева, котрі потрапляють у зону міждворового проїзду. Тож аби запобігти ситуаціям непорозуміння з громадою, необхідно чітко звітувати де будуть висаджені дерева і її кількість, за співвідношенням: за зрубане одне дерево, необхідно посадити два.

Звітуватися попередньо мають восени по закінченню ремонтних робіт.

Нагадаємо, на попередньому виконкомі начальник управління ЖКГ, що цьогоріч планують висадити 180 дерев на Масанах.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: дерева, комунальники, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект