Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Літня погода теплом не балує. Аграрії ще не почали збирати врожай (відео)
ХимчисткаЛітня погода теплом не балує. Аграрії ще не почали збирати врожай (відео)

Чернігівщину цього літа заливало дощем, засипало градом і зносило, буквально, з ніг шаленими вітрами, а температура на стовпчику термометра надто високо не підіймалася. Модними трендами стали светри, тепле взуття та парасольки. Іноді стихія була вже надто нещадною.

>

Зупинила негода практично посеред поля і аграріїв.

Час від часу завдавав шкоди і град, правда радіють, що збитки не критичні. Сподіваються, примхи природи врожай не зіпсують та дадуть можливість взагалі його зібрати на рівні минулого року, а то й вище.

Юрій Павлішен, начальник департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА: «В 2016 році вал зерна в Чернігівській області складав рекордну кількість – трохи більше 3,7 мільйона тон».

Синоптики лише розводять руками та запевняють, такого варто чекати. Сьогодні все довкола змінюється швидкими темпами, погода не виключення.

Гіпертонікам же залишається уважно стежити за змінами у власному самопочутті та не ігнорувати тривожних сигналів. Різки зміни температури впливають і на їх фізичний стан.

Вікторія Коцеруба, лікарка-кардіолог 3-го поліклінічного відділення: «Спека переноситься легше. А така погода, з такими коливаннями, переноситься важче. Більшість наших клієнтів являються метеопатами, тобто вони реагують на погоду».

З кожним роком за медичною допомогою звертається все більше молоді.

Самі ж чернігівці на відсутність спеки реагують по різному, кому така погода подобається, а хто хоче нормального літа.

Та все ж, літо за обіцянками синоптиків чернігівці відчують. На наступний тиждень опадів не передбачається, стовпчик термометра поповзе вгору до 28 градусів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: погода, прогноз погоди, синоптики, літо, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект