Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Літня погода теплом не балує. Аграрії ще не почали збирати врожай (відео)Літня погода теплом не балує. Аграрії ще не почали збирати врожай (відео)

Чернігівщину цього літа заливало дощем, засипало градом і зносило, буквально, з ніг шаленими вітрами, а температура на стовпчику термометра надто високо не підіймалася. Модними трендами стали светри, тепле взуття та парасольки. Іноді стихія була вже надто нещадною.

>

Зупинила негода практично посеред поля і аграріїв.

Час від часу завдавав шкоди і град, правда радіють, що збитки не критичні. Сподіваються, примхи природи врожай не зіпсують та дадуть можливість взагалі його зібрати на рівні минулого року, а то й вище.

Юрій Павлішен, начальник департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА: «В 2016 році вал зерна в Чернігівській області складав рекордну кількість – трохи більше 3,7 мільйона тон».

Синоптики лише розводять руками та запевняють, такого варто чекати. Сьогодні все довкола змінюється швидкими темпами, погода не виключення.

Гіпертонікам же залишається уважно стежити за змінами у власному самопочутті та не ігнорувати тривожних сигналів. Різки зміни температури впливають і на їх фізичний стан.

Вікторія Коцеруба, лікарка-кардіолог 3-го поліклінічного відділення: «Спека переноситься легше. А така погода, з такими коливаннями, переноситься важче. Більшість наших клієнтів являються метеопатами, тобто вони реагують на погоду».

З кожним роком за медичною допомогою звертається все більше молоді.

Самі ж чернігівці на відсутність спеки реагують по різному, кому така погода подобається, а хто хоче нормального літа.

Та все ж, літо за обіцянками синоптиків чернігівці відчують. На наступний тиждень опадів не передбачається, стовпчик термометра поповзе вгору до 28 градусів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: погода, прогноз погоди, синоптики, літо, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект