moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Два будинки в Корюківці, по одному в Варві та Прилуках (відео)



Два будинки в Корюківці, по одному в Варві та Прилуках (відео)

Cьогодні в облдержадміністрації йшла мова про чотири проекти добудови об’єктів незавершеного будівництва. Кошти на це має виділити Міжнародний виконавчий комітет, щоправда, попередньо відкинувши половину варіантів. Тож яким двом будинкам пощастить у наступному році стати житловими – далі в сюжеті.


 
Два проекти добудови житла з чотирьох запропонованих мають вибрати найближчим часом представники Міжнародного виконавчого комітету та облдержадміністрації.  Запропоновані варіанти: будинок в Варві, Прилуках і два в Корюківці. Представники громад та спонсорів обговорили  технічні умови добудов, питання надання дозвільних документів, нюанси  правового забезпечення процесу. Леонід Сахневич, перший заступник голови облдержадміністрації: «За попередньою домовленістю, будівництво відбуватиметься  за кошти міжнародної спільноти, потім передається у власність громади, а громада розподіляє квартири між військовослужбовцями, ветеранами АТО, поліції, прокуратури, СБУ – усіма організаціями, які беруть участь в антитерористичній операції».
 
І якщо з дозвільними документами, відведенням землі, генеральними планами міст проблем немає, питання у шведської сторони виникає стосовно передачі збудованого за державний рахунок у приватну власність. Принаймні, так виглядає нинішня ситуація з електропостачанням. В свою чергу, Варва, Прилуки та Корюківка надали свої аргументи на користь власних добудов, які мають спланувати архітектори з Одеси, Запоріжжя та Києва. Обрані два будинки ввійдуть в додаткову угоду до меморандуму про будівництва житла для військовослужбовців, що підписали торік Міжнародна Спілка офіцерів армії і поліції та Міністерство оборони України. Будівництво має розпочатися вже в наступному році.

«Сівер-центр»

Теги: ОДА, незавершене будівництво, будівництво, Корюковка, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект