Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Два будинки в Корюківці, по одному в Варві та Прилуках (відео)
ХимчисткаДва будинки в Корюківці, по одному в Варві та Прилуках (відео)

Cьогодні в облдержадміністрації йшла мова про чотири проекти добудови об’єктів незавершеного будівництва. Кошти на це має виділити Міжнародний виконавчий комітет, щоправда, попередньо відкинувши половину варіантів. Тож яким двом будинкам пощастить у наступному році стати житловими – далі в сюжеті.


 
Два проекти добудови житла з чотирьох запропонованих мають вибрати найближчим часом представники Міжнародного виконавчого комітету та облдержадміністрації.  Запропоновані варіанти: будинок в Варві, Прилуках і два в Корюківці. Представники громад та спонсорів обговорили  технічні умови добудов, питання надання дозвільних документів, нюанси  правового забезпечення процесу. Леонід Сахневич, перший заступник голови облдержадміністрації: «За попередньою домовленістю, будівництво відбуватиметься  за кошти міжнародної спільноти, потім передається у власність громади, а громада розподіляє квартири між військовослужбовцями, ветеранами АТО, поліції, прокуратури, СБУ – усіма організаціями, які беруть участь в антитерористичній операції».
 
І якщо з дозвільними документами, відведенням землі, генеральними планами міст проблем немає, питання у шведської сторони виникає стосовно передачі збудованого за державний рахунок у приватну власність. Принаймні, так виглядає нинішня ситуація з електропостачанням. В свою чергу, Варва, Прилуки та Корюківка надали свої аргументи на користь власних добудов, які мають спланувати архітектори з Одеси, Запоріжжя та Києва. Обрані два будинки ввійдуть в додаткову угоду до меморандуму про будівництва житла для військовослужбовців, що підписали торік Міжнародна Спілка офіцерів армії і поліції та Міністерство оборони України. Будівництво має розпочатися вже в наступному році.

«Сівер-центр»

Теги: ОДА, незавершене будівництво, будівництво, Корюковка, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект