moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Привіт в зону АТО з Африки (відео)Привіт в зону АТО з Африки (відео)

Сьогодні наш телеканал має унікальну нагоду передати вітання воїнам АТО із далекої Африки. Ця нагода — 15-го липня День українських миротворців. Більша частина з них до Демократичної Республіки Конго відправилась прямо зі Східного українського фронту. Кажуть, у Африці не так жарко, як вони очікували, і спокійніше, ніж в АТО.


 
Чернігівець Павло Лепехо у армії уже 4-й рік, у Африці — вперше. Павло Лепехо, миротворець: «Перші враження, звичайно, від навколишнього середовища: коли ми приземлились, я був вражений. Ми тут на рівні вищому, ніж в Україні, над морем, розріджене повітря, було тяжкіше дихати. Але вже нормально».
 
Оператор автоматизованої системи управління Павло Лепехо на екваторі на цілий рік. Налагоджує тут зв’язок, комп’ютери, цифрові прилади у 18-му окремому вертолітному загоні Збройних Сил України, який у складі миротворчого контингенту ООН уже п’ятий рік виконує миротворчу місію в Демократичній Республіці Конго. Тут відбулась одна із найкровопролитніших воєн  у світовій історії і найбільший смертоносний конфлікт з часів Другої світової — Друга конголезька, або Велика африканська війна.
 
Зараз ситуація в країні відносно стабільна, однак потребує нагляду світової спільноти — власне, якраз запобігання загрозам миру і безпеки є завданням миротворців.
 
Сьогодні учасники українських миротворчих місій – це виключно ті військові, котрі пройшли АТО. Серед них багато тих, хто саме блакитний шолом одяг уперше. Як АТОвець із Чернігова Олександр Суховик. Олександр Суховик, миротворець: «Я, когда ехал, думал, жарче будет, так говорили. А не очень, в Украине даже жарче».
 
Він так довго не був вдома, що, напевно, не в курсі, що в Україні літо відмінилось взагалі. Але довго для військових — поняття відносне, і життя вони вимірюють іншими категоріями, ніж решта людей. Олексій Коршик, миротворець: «- Скажіть, рік в Африці — довго чи ні? — А 2 роки в АТО, як думаєте, довго чи ні?»
 
Ординатор медпункту вертолітного загону Олексій Коршик каже, найважче у Африці — відстань до України, де чекають сім’я та друзі. Олексій Коршик: «По медицині — в Україні нема малярії, нема таких хвороб, таких злих комах, таких злих змій — тут треба бути готовим до цього постійно».
 
15 липня наша держава відзначає День українських миротворців, які впродовж багатьох років підтримують мир та спокій  в найгарячіших точках світу — в країнах Балканської кризи, на Близькому Сході, в державах Центральної Азії і спекотній Африці. Практично за 25 років в миротворчих операціях та місіях по всьому світу загинуло більше півсотні українських військових. І, навіть зважаючи на ситуацію в Україні, світ і далі просить їх допомоги у вирішенні внутрішніх міжусобиць, адже українські військові мають величезний бойовий досвід.

«Сівер-центр»

Теги: миротворці, Африка, Павло Лепехо, Олексій Коршик, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект