Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові будують стадіон коштом підприємця. Про плани щодо «Чернігів-Арени» (відео)У Чернігові будують стадіон коштом підприємця. Про плани щодо «Чернігів-Арени» (відео)

Новий стадіон «Чернігів-Арена» в районі ЗАЗу з сучасним полем, аналогів котрому нема в Україні, вже приймає матчі. Тут грали з товаристським матчем «Десна», приїздила національна жіноча збірна з футболу. І це все ще до того, як закінчили першу чергу будівництва.У власників великі і амбітні плани сучасного інфраструктурного проекту. Інвестор каже, будують, бо хто, як не вони. В останнє спортивні проекти здавалися у Чернігові ще у 70-80 роках минулого століття. Роблять на власному ентузіазмі.

Юрій Синиця, інвестор «Чернігів-Арена»: «Если нам удастся сделать так, что объект будет обеспечивать свои текучие потребности – коммуналка, зарплаты, охрана, администратор. Это уже будет подвиг. В нашей стране все спортивные объекты, как правило, убыточные, они дотационные. Последние 5 лет мы ездили по всему миру (Европа, Америка, Китай) и смотрели на подобные объекты, как они функционируют. Тогда у нас начали возникать идеи, как сделать так, что объект как-то сам себя обеспечивал».

Планують інвестувати 3,5-4 мільйони доларів.

Юрій Синиця: «О возврате инвестиций говорить просто невозможно. Это, скажем так, мечта и желание сделать для нашего города что-то выдающееся. Потому что я родился в этом городе и мне очень интересно это сделать».

Відвідав об’єкт і чернігівський міський голова. Він запевнив у своїй підтримці і подякував підприємцю, що той вкладає гроші у проекти в місті, думаючи не лише про себе.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Простой парень, который не кичится, уже проинвестировал огромные деньги, за которые он мог купить, например, хороший дом на берегу океана в Испании или на Кипре. Но он поставил в родном городе стадион. Всем говорю, что он молодец и давайте брать с него пример».

За його словами, це і є капіталізація власного бізнесу – ти допомагаєш місту, а його розвиток тобі.

Міському голові показали проект і розказали про свої плани. Провели екскурсію корпусом, з роздягальнями, душами і кімнатами для тренерів. І гордість власників, покриття поля, квадрат котрого коштує близько 20 євро.

Юрій Синиця: «Объект открыт для всех. Это не стадион для своей команды или для своих каких-то личных амбиций. Задумка была, чтобы максимум участников и жители нашего города могли проводить какие-то мероприятия и свой досуг».

Міський голова порадив підприємцю не економити, бо скупий платить двічі. Той запевнив, так і роблять.

Обговорили також необхідність наявності вільної землі поруч, адже в планах ціле спортивне містечко. Владислав Атрошенко запевнив, у сприянні муніципалітету.

В планах також трибуна на близько 5 тисяч вболівальників, готель і ціла інфраструктура поруч, як-то парковка необхідна для транспорту гостей і спортсменів. Особливо при проведенні міжнародних змагань. Підприємець також наголосив, що черги будівництва не прив’язані одна до одної, будується швидкими темпами. Вже за кілька років тут буде об’єкт рівний, котрому в Чернігові нема.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: стадіон «Чернігів-Арена», ЗАЗ, Юрій Синиця, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект