moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові будують стадіон коштом підприємця. Про плани щодо «Чернігів-Арени» (відео)У Чернігові будують стадіон коштом підприємця. Про плани щодо «Чернігів-Арени» (відео)

Новий стадіон «Чернігів-Арена» в районі ЗАЗу з сучасним полем, аналогів котрому нема в Україні, вже приймає матчі. Тут грали з товаристським матчем «Десна», приїздила національна жіноча збірна з футболу. І це все ще до того, як закінчили першу чергу будівництва.У власників великі і амбітні плани сучасного інфраструктурного проекту. Інвестор каже, будують, бо хто, як не вони. В останнє спортивні проекти здавалися у Чернігові ще у 70-80 роках минулого століття. Роблять на власному ентузіазмі.

Юрій Синиця, інвестор «Чернігів-Арена»: «Если нам удастся сделать так, что объект будет обеспечивать свои текучие потребности – коммуналка, зарплаты, охрана, администратор. Это уже будет подвиг. В нашей стране все спортивные объекты, как правило, убыточные, они дотационные. Последние 5 лет мы ездили по всему миру (Европа, Америка, Китай) и смотрели на подобные объекты, как они функционируют. Тогда у нас начали возникать идеи, как сделать так, что объект как-то сам себя обеспечивал».

Планують інвестувати 3,5-4 мільйони доларів.

Юрій Синиця: «О возврате инвестиций говорить просто невозможно. Это, скажем так, мечта и желание сделать для нашего города что-то выдающееся. Потому что я родился в этом городе и мне очень интересно это сделать».

Відвідав об’єкт і чернігівський міський голова. Він запевнив у своїй підтримці і подякував підприємцю, що той вкладає гроші у проекти в місті, думаючи не лише про себе.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Простой парень, который не кичится, уже проинвестировал огромные деньги, за которые он мог купить, например, хороший дом на берегу океана в Испании или на Кипре. Но он поставил в родном городе стадион. Всем говорю, что он молодец и давайте брать с него пример».

За його словами, це і є капіталізація власного бізнесу – ти допомагаєш місту, а його розвиток тобі.

Міському голові показали проект і розказали про свої плани. Провели екскурсію корпусом, з роздягальнями, душами і кімнатами для тренерів. І гордість власників, покриття поля, квадрат котрого коштує близько 20 євро.

Юрій Синиця: «Объект открыт для всех. Это не стадион для своей команды или для своих каких-то личных амбиций. Задумка была, чтобы максимум участников и жители нашего города могли проводить какие-то мероприятия и свой досуг».

Міський голова порадив підприємцю не економити, бо скупий платить двічі. Той запевнив, так і роблять.

Обговорили також необхідність наявності вільної землі поруч, адже в планах ціле спортивне містечко. Владислав Атрошенко запевнив, у сприянні муніципалітету.

В планах також трибуна на близько 5 тисяч вболівальників, готель і ціла інфраструктура поруч, як-то парковка необхідна для транспорту гостей і спортсменів. Особливо при проведенні міжнародних змагань. Підприємець також наголосив, що черги будівництва не прив’язані одна до одної, будується швидкими темпами. Вже за кілька років тут буде об’єкт рівний, котрому в Чернігові нема.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: стадіон «Чернігів-Арена», ЗАЗ, Юрій Синиця, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект