Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На Проспекті Миру між Небаби та Білевич перекрита дорога. Просів асфальт через ливнівку? (відео)На Проспекті Миру між Небаби та Білевич перекрита дорога. Просів асфальт через ливнівку? (відео)

На проспекті Миру просів асфальт в районі Чорторийського Яру. Дорога перекрита від вулиці Небаби до Білевич. Нині триваю ремонтні роботи.Комунальники називають попередні причини аварії.

Євгеній Дейнеко, заступник начальника управління ЖКГ: «Попередньо, причиною просідання асфальтобетонного покриття являються застарілі мережі зливневої каналізації, при великих опадах можливо десь просочилась вода і вимило грунт, тому таким чином просіло асфальтобетонне покриття».

Інші можливі аварійні ділянки комунальники обіцяють перевірити, а справитися з ремонтом максимально швидко.

Поки роботи тривають, ця частина проспекту Миру буде перекрита, маршрутки їхатимуть в об’їзд, 3, 4 та 9 тролейбусні маршрути тимчасово скорочують до Мегацентру. Від України до ЗАЗу тимчасово їздитиме автобус 4А. В управлінні транспорту чернігівцям рекомендують уточнювати маршрут об’їзду у водіїв. Приватний транспорт має об’їздити вулицями Небаби, Любицькою та Козацькою, або ж Київською та Героїв Чернобиля.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: асфальтобетонне покриття, Євгеній Дейнеко, ремонт дороги, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект