Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Кількість розкритих злочинів збільшилася. Тепер допомагатиме ще й система відеоспостережень (відео)Кількість розкритих злочинів збільшилася. Тепер допомагатиме ще й система відеоспостережень (відео)

Криміногенна ситуація не Чернігівщині стабільна. Навіть на 10% знизився рівень злочинності, а розкритих справ побільшало. Таку риску під пів роком діяльності підвели правоохоронці. Щоправда вистачало й резонансних справ, які прогриміли на всю країну: і бійка підлітків, і не належне виховання батьками 5-річного хлопчика, і вбивство подружжя з Києва окультистами.За озвученою поліцейськими інформацією, з розкритих ними кримінальних справ 54% це правопорушення невеликої та середньої тяжкості.

Протягом цього відрізку часу збільшилась і кількість справ, по яким особам оголошено про підозру. Пріоритетом же в майбутній роботі обрали розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів та крадіжок. А от підрозділи з недостатнім рівнем розкриття злочинів, мають зосередити увагу на вилученні з обігу незаконної зброї, боєприпасів і вибухівки, та вжити заходів, аби їх не використовував криміналітет, - повідомляють у відомстві.

Одним з найбільш обговорюваних питань наради стала системна «Мережа безпеки». Зовсім нещодавно цю програму презентували загалу. В області встановлено 200 камер, 61 з них – функціонує з розпізнанням автомобільних номерних знаків. Головне завдання – це допомога в розкритті злочинів та безпека громадян, - кажуть правоохоронці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: правоохоронці, кримінал, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект