moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Кількість розкритих злочинів збільшилася. Тепер допомагатиме ще й система відеоспостережень (відео)Кількість розкритих злочинів збільшилася. Тепер допомагатиме ще й система відеоспостережень (відео)

Криміногенна ситуація не Чернігівщині стабільна. Навіть на 10% знизився рівень злочинності, а розкритих справ побільшало. Таку риску під пів роком діяльності підвели правоохоронці. Щоправда вистачало й резонансних справ, які прогриміли на всю країну: і бійка підлітків, і не належне виховання батьками 5-річного хлопчика, і вбивство подружжя з Києва окультистами.За озвученою поліцейськими інформацією, з розкритих ними кримінальних справ 54% це правопорушення невеликої та середньої тяжкості.

Протягом цього відрізку часу збільшилась і кількість справ, по яким особам оголошено про підозру. Пріоритетом же в майбутній роботі обрали розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів та крадіжок. А от підрозділи з недостатнім рівнем розкриття злочинів, мають зосередити увагу на вилученні з обігу незаконної зброї, боєприпасів і вибухівки, та вжити заходів, аби їх не використовував криміналітет, - повідомляють у відомстві.

Одним з найбільш обговорюваних питань наради стала системна «Мережа безпеки». Зовсім нещодавно цю програму презентували загалу. В області встановлено 200 камер, 61 з них – функціонує з розпізнанням автомобільних номерних знаків. Головне завдання – це допомога в розкритті злочинів та безпека громадян, - кажуть правоохоронці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: правоохоронці, кримінал, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект