Тиск треба контролювати (відео)

Від погоди цього літа найбільше страждають люди, схильні до перепадів артеріального тиску. Та й цілком здорові нині відчувають – за власним станом – примхи погоди. Тож тиск треба постійно контролювати. У Чернігові у поліклінічному відділенні другої міської лікарні проходить місячник вимірювання тиску відвідувачам. Процес бачили наші журналісти.


 
Близько одинадцятої ранку, а медсестра Зоя зміряла тиск вже півсотні відвідувачам. І кожен третій має підвищені цифри. Про які міг навіть не здогадуватись, доки вони не появилися на дисплеї апарату. Одного відвідувача відправили одразу до лікаря за невідкладною допомогою. У поліклініці другої чернігівської лікарні – акція з вимірювання тиску.
 
Наслідками гіпертонічної хвороби можуть бути інсульт або інфаркт. Це аксіома, а не намагання залякати, кажуть лікарі. Аби вберегти від можливої біди тих, хто не дуже опікується власним здоров’ям, місячник вимірювання тиску просто панацея.
 
Така акція нагадує старі, вже добре забуті, профілактичні огляди. Але саме завдяки їм цифри судинних катастроф були набагато нижчими.
 
І ще одна невидима загроза чатує на багатьох – підступний цукровий діабет, який довго не дає про себе знати, мовчки руйнуючи організм. Тому з понеділка, 17 липня, тут стартує ще одна акція – безкоштовне вимірювання цукру усім бажаючим. Медики радять не нехтувати найпростішим – профілактикою, бо саме вона часто буває рятівною.

«Сівер-центр»

Теги: тиск, поліклініка, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект