Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Кілька архієпископів на храмовому святі у простому селі на Чернігівщині (відео)Кілька архієпископів на храмовому святі у простому селі на Чернігівщині (відео)

Погодьтеся, це подія. Православний світ вчора вшанував апостолів Петра і Павла. У храмах відбулися урочисті богослужіння, усіх Петрів й Павлів, Петровичів та Павловичів вітали з днем ангела. А особливим було храмове свято у селі Озерному на Козелеччині, де побувала наша знімальна група.


 
З давніх давен навколо цього озера оселялися наші предки. Озеро мало назву Святе й село звалося Святим. Радянська влада змінила назву. Тепер це село Озерне Козелецького району. Знищена була у 30-х роках минулого сторіччя й церква. Село невеличке – всього 300 мешканців. І надії на відродження храму не було. Та знайшлася родина, яка власним коштом й власними зусиллями звела красуню-церкву. Освятив її на честь Петра і Павла Патріарх Київський і Всієї Руси-України Філарет.
 
Ще взимку 2009 року освячував хрести для майбутнього храму тодішній очільник Чернігівської єпархії владика Іларіон. Тож не дивно, що він взяв участь в урочистому богослужінні.
 
Так у маленькому селі на храмове свято зібралися архієпископи, священики Козелецького благочиння, Чернігова, Києва, прихожани цього величного храму.
 
Добрим подарунком до свята Петра і Павла стала подія у Бахмацькому районі: громада Михайлівського храму села ГригорІвка одноголосно перейшла з юрисдикції МП до УПЦ КП.

«Сівер-центр»

Теги: Козелеччина, православні свята, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект