moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Кілька архієпископів на храмовому святі у простому селі на Чернігівщині (відео)Кілька архієпископів на храмовому святі у простому селі на Чернігівщині (відео)

Погодьтеся, це подія. Православний світ вчора вшанував апостолів Петра і Павла. У храмах відбулися урочисті богослужіння, усіх Петрів й Павлів, Петровичів та Павловичів вітали з днем ангела. А особливим було храмове свято у селі Озерному на Козелеччині, де побувала наша знімальна група.


 
З давніх давен навколо цього озера оселялися наші предки. Озеро мало назву Святе й село звалося Святим. Радянська влада змінила назву. Тепер це село Озерне Козелецького району. Знищена була у 30-х роках минулого сторіччя й церква. Село невеличке – всього 300 мешканців. І надії на відродження храму не було. Та знайшлася родина, яка власним коштом й власними зусиллями звела красуню-церкву. Освятив її на честь Петра і Павла Патріарх Київський і Всієї Руси-України Філарет.
 
Ще взимку 2009 року освячував хрести для майбутнього храму тодішній очільник Чернігівської єпархії владика Іларіон. Тож не дивно, що він взяв участь в урочистому богослужінні.
 
Так у маленькому селі на храмове свято зібралися архієпископи, священики Козелецького благочиння, Чернігова, Києва, прихожани цього величного храму.
 
Добрим подарунком до свята Петра і Павла стала подія у Бахмацькому районі: громада Михайлівського храму села ГригорІвка одноголосно перейшла з юрисдикції МП до УПЦ КП.

«Сівер-центр»

Теги: Козелеччина, православні свята, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект