Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як зареєструвати громадську організацію? (відео)Як зареєструвати громадську організацію? (відео)

Можливість реєстрації громадських формувань у ЦНАПах та центрах безоплатної правової допомоги в області з’явилася у 2016 році. Активістам, що бажають узаконити свою діяльність, більше не потрібно їхати до Чернігова до обласного управління державної реєстрації. Усі юридичні питання можна владнати на місцях. Так, станом на 2017 рік понад 180 громадських формувань області таким чином зареєструвалися, а понад чотири сотні – врегулювали зміни у своїх документах.У 2016 році в Україні був прийнятий новий порядок державної реєстрації громадських формувань. Останні отримали можливість реєстрації у фронт-офісах головного управління юстиції на місцях.
 
В обласному управлінні державної реєстрації відзначають збільшення кількості звернень від громадських активістів до ЦНАПів. Адже там є можливість не тільки подати документи, а і отримати консультацію.
 
Розширення кола державних реєстраторів статистику кількості зареєстрованих нових громадських формувань в області підвищило, також організаціям стало зручніше вносити зміни в установчі документи.
 
Усього в області наразі зареєстровано близько шести тисяч громадських організацій. Найактивніші  — Чернігів, Прилуки та Ніжин.

«Сівер-центр»

Теги: ЦНАП, громадська організація, реєстрація, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект