moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Нові тенденції в торгівлі людьми (відео)Нові тенденції в торгівлі людьми (відео)

Підробіток може коштувати вам набагато більше, ніж ви на ньому заробите — до 8 років свободи або навіть життя. Часто під роботою кур’єром із «достойною оплатою» дійсно мається на увазі робота кур’єром із «достойною оплатою» — за доставку наркотиків. Про нові тенденції в торгівлі людьми знає наша знімальна група.


 
Такими пропозиціями просто рясніє інтернет та газети оголошень — робота кур’єром, підробіток або повна зайнятість з хорошою оплатою. Ще б пак — за дуже ризиковану доставку. Наталія Романова, заступник голови облдержадміністрації: «Для України ситуація з торгівлею людьми погіршилась з 14-го року. В тому числі і мешканці області потрапляють під загрозливі схеми, в тому числі до ділків від наркотрафіку».
 
До вже традиційної «галузі» торгівлі людьми, примусової проституції,  додалась ще одна — наркотрафік. За частиною оголошень, які пропонують роботу кур’єром, ховаються кримінальні схеми доставки наркотиків, вибратись із яких добровільно неможливо.
 
Заходи співпраці різних органів по запобіганню подібним ситуаціям в тому числі в компетенції Міжвідомчої ради з питань протидії торгівлі людьми та запобігання насильству в сім’ї облдержадміністрації. За фактами насильства в сім’ї за перше півріччя цього року в області зареєстровано 1604 звернення. Олександр Титенок, співробітник управління превентивної діяльності ГУНП в області: «За 6 місяців складено 1317 адмінпротоколів. Дані рішення направлені до суду,  і рішення такі: попередження винесені 5 особам, 31 особа — адмінарешт, 389 — громадські роботи. Винесено 832 офіційних попередження про недопустимість насильства в сім’ї, 61 захисний припис. Проблемне питання — кризові центри, куди можна розмістити жертв насильства».
 
Психологічна реабілітація необхідна не тільки жертвам насильства, кажуть в департаменті сім’ї. Там зараз розробляють програму реабілітації і кривдників, аби вони більше не повторювали насильницьку поведінку.
 
Жертви насильства — а це переважно жінки, понад 90% — у більшості випадків називають його причиною відсутність культури поведінки. Натомість самі кривдники воліють списувати все на бідність та низький рівень життя. В опитуванні, проведеному тим же департаментом сім‘ї, серед причин фігурують також ставлення суспільства до сімейного насильства як до внутрішньо сімейної проблеми, а також пропаганда насильства на телебаченні, в інтернеті та соцмережах та недосконалість законів та правоохоронної системи. Олександр Титенок: «Ми не можемо відокремити правопорушника від сім’ї, коли він вчиняє насильство. В законі такого не передбачено. На прикладі Європи — приїхала поліція, насильство в сім’ї, ордер виписала, і 3 доби шоб тебе не було — готель, мотель, куди хочеш, але не наближайся. У нас такого нема».
 
Тому не всі жертви домашнього насильства наважуються звертатись до поліції чи соціальних органів, боячись помсти з боку кривдника. Ніна Лемеш, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: «Проблемним залишається питання своєчасного  надходження повідомлень про факти вчинення насильства в сім‘ї від правоохоронних органів до структурних підрозділів у справах сім’ї, молоді та спорту».
 
На початку цього року у поліції створили нову структуру — групи реагування патрульної поліції управління превентивної діяльності, переважно у складі дільничних офіцерів, котрі мають досвід роботи зі зверненнями з приводу якраз насильства в сім’ї. Саме ці групи швидкого реагування і склали більшу частину відповідних протоколів, решту — дільничні поліцейські. Але, враховуючи, що кількість дільничних від минулого року зменшилась із 390 до 160, і в деяких районах — наприклад, Срібнянському чи Варвинському — їх 1-2 на район, ця частина проблеми залишається відкритою.

«Сівер-центр»

Теги: торгівля людьми, наркоторгівля, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект