moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Засуджених у жіночій колонії чемпіонки заохочували до спортивної ходьби (відео)Засуджених у жіночій колонії чемпіонки заохочували до спортивної ходьби (відео)

Представниці асоціації спортивної ходьби провели руханку для засуджених Чернігівської жіночої колонії. Переважно пенсіонерки, кажуть, відчувають себе на 30 завдяки спорту. Поділитися досвідом і запалити іскру любові до спорту, приїхали і до ув’язнених чернігівських рецидивісток.

Читайте також: Бизнесмен Тимофей Нагорный привозил в женскую колонию проповедника Моргулиса и певицу ВалевскуюВони одразу знаходять контакт з ув’язненими, діляться секретами правильної ходьби і знайомляться.

Вони приклад, як на пенсії триматися у формі та навіть ставати чемпіонками України і світу. Пані Оксана, до прикладу, з дому в Броварах до метро Києві ходить пішки. Вона займатися почала лише кілька років тому. Нині Ксенії Данилюк 80, а сил ще на стільки ж.

Хтось із засуджених лише спостерігає, інші ж активно долучаються. Вони обходять територію колонії, навіть танцюють, у них, кажуть, теж є руханка, головне перебороти лінь і мати стимул.

Організатори ж задумуються поїхати з таким туром всіма виправними закладами України, аби пропагувати здоровий спосіб життя і спорт, і ще раз показати засудженим, все в їхніх руках.

В адміністрації колонії готові підтримати, якщо в ув’язнених виникне бажання продовжувати займатися спортивною ходьбою.

У Чернігівській колонії відбувають покарання рецидивістки. У них проблеми зі спиною та ногами від довгого сидіння, тож спортивна ходьба може бути безкоштовними ліками, - переконують у федерації.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Чернігівська колонія, жіноча колонія, спортивна ходьба, рецидивістки, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект