Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Засуджених у жіночій колонії чемпіонки заохочували до спортивної ходьби (відео)Засуджених у жіночій колонії чемпіонки заохочували до спортивної ходьби (відео)

Представниці асоціації спортивної ходьби провели руханку для засуджених Чернігівської жіночої колонії. Переважно пенсіонерки, кажуть, відчувають себе на 30 завдяки спорту. Поділитися досвідом і запалити іскру любові до спорту, приїхали і до ув’язнених чернігівських рецидивісток.

Читайте також: Бизнесмен Тимофей Нагорный привозил в женскую колонию проповедника Моргулиса и певицу ВалевскуюВони одразу знаходять контакт з ув’язненими, діляться секретами правильної ходьби і знайомляться.

Вони приклад, як на пенсії триматися у формі та навіть ставати чемпіонками України і світу. Пані Оксана, до прикладу, з дому в Броварах до метро Києві ходить пішки. Вона займатися почала лише кілька років тому. Нині Ксенії Данилюк 80, а сил ще на стільки ж.

Хтось із засуджених лише спостерігає, інші ж активно долучаються. Вони обходять територію колонії, навіть танцюють, у них, кажуть, теж є руханка, головне перебороти лінь і мати стимул.

Організатори ж задумуються поїхати з таким туром всіма виправними закладами України, аби пропагувати здоровий спосіб життя і спорт, і ще раз показати засудженим, все в їхніх руках.

В адміністрації колонії готові підтримати, якщо в ув’язнених виникне бажання продовжувати займатися спортивною ходьбою.

У Чернігівській колонії відбувають покарання рецидивістки. У них проблеми зі спиною та ногами від довгого сидіння, тож спортивна ходьба може бути безкоштовними ліками, - переконують у федерації.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Чернігівська колонія, жіноча колонія, спортивна ходьба, рецидивістки, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект