Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Бійцям обіцяють психологічну допомогу (відео)Бійцям обіцяють психологічну допомогу (відео)

Війна на сході країни внесла свої жорстокі корективи у повсякденне життя людей. Психологічні проблеми мають воїни, що повернулися із зони АТО. Але не оминули труднощі і ті родини, куди повертаються бійці. Обласна психоневрологічна лікарня розширила спектр надання медичної допомоги і наблизила його до людей. За психологічною допомогою вже не треба їхати до клініки під Черніговом. Достатньо відвідати психолога у спеціалізованому кабінеті в обласному центрі.


 
Пані Катерина Коцар працює саме з психологічно травмованими учасниками АТО та їх родинами. Проблеми найчастіше у всіх однакові. Вже понад 700 чоловік отримали психологічну допомогу за роки війни, бо обласна психоневрологічна лікарня одна з перших в Україні почала приймати до себе понівечених війною людей.
 
Психологічна служба працює без вихідних. І в святкові дні або в нічний час можна звернутися за кризовим телефоном і отримати і консультацію, і підтримку. Ще трохи незвична така доступна у будь-який час психологічна допомога, іноді вона здається не дуже надійною. І дарма.
 
Лікарі зазначають, що психологічна травма – то назавжди. І треба просто навчитися із тим жити, адаптуватися до оточення, уміти якось справлятися з немотивованою агресією. Саме цьому і допомагає навчитися психолог. Саме він підкаже, як правильніше вмонтуватися  у той соціум, який зовсім не відповідає очікуванням бійців.

«Сівер-центр»

Теги: Катерина Коцар, АТО, учасники АТО, психолог, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект