moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Бійцям обіцяють психологічну допомогу (відео)Бійцям обіцяють психологічну допомогу (відео)

Війна на сході країни внесла свої жорстокі корективи у повсякденне життя людей. Психологічні проблеми мають воїни, що повернулися із зони АТО. Але не оминули труднощі і ті родини, куди повертаються бійці. Обласна психоневрологічна лікарня розширила спектр надання медичної допомоги і наблизила його до людей. За психологічною допомогою вже не треба їхати до клініки під Черніговом. Достатньо відвідати психолога у спеціалізованому кабінеті в обласному центрі.


 
Пані Катерина Коцар працює саме з психологічно травмованими учасниками АТО та їх родинами. Проблеми найчастіше у всіх однакові. Вже понад 700 чоловік отримали психологічну допомогу за роки війни, бо обласна психоневрологічна лікарня одна з перших в Україні почала приймати до себе понівечених війною людей.
 
Психологічна служба працює без вихідних. І в святкові дні або в нічний час можна звернутися за кризовим телефоном і отримати і консультацію, і підтримку. Ще трохи незвична така доступна у будь-який час психологічна допомога, іноді вона здається не дуже надійною. І дарма.
 
Лікарі зазначають, що психологічна травма – то назавжди. І треба просто навчитися із тим жити, адаптуватися до оточення, уміти якось справлятися з немотивованою агресією. Саме цьому і допомагає навчитися психолог. Саме він підкаже, як правильніше вмонтуватися  у той соціум, який зовсім не відповідає очікуванням бійців.

«Сівер-центр»

Теги: Катерина Коцар, АТО, учасники АТО, психолог, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект